ADDP YÖNETİMİ’NDEN ADD GENEL MERKEZİ’NE ANLAMLI ZİYARET

Eylül 2016 yılında Almanya’nın Dortmund kentinde yapılan bir toplantıda kurulan Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu (ADDP) yönetim kurulu üyeleri Jale Özer ve Mevlit Deniz ADD Genel Merkezi’ni ziyaret ettiler.
ADDP YÖNETİMİ’NDEN ADD GENEL MERKEZİ’NE ANLAMLI ZİYARET İSVEÇ POSTASI


Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu ( ADDP)  Başkan Yardımcıları Sayın Jale Özer ve Sayın Mevlit Deniz’in  Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi’nin bulunduğu Ankara’da   çalışmalarını sürdüren  ADDP Sekreteryasını ziyaretle ADD Genel Başkanı Sayın Tansel Çölaşan, ADD Genel Başkan Yardımcısı Sayın Uluç Gürkan ve ADDP Başkanı Dr. Hakan Akbulut ile görüştüler.
 

Görüşmeler sonrasında Genel Başkan Sayın Çölaşan 2018’de Genel Merkezin yapacağı özelliklere seçimlere ve stratejik çalışmalara ADDP’nin dahil edilmesinin önemini vurguladı. ADD Genel Başkan Yardımcısı Sayın Gürkan da ADDP’nin yurtdışında ADD ile ortak çalışmasının dünyadaki tüm Atatürkçüler için bir sinerji ve güç yarattığını dile getirdi.


                    Soldan sağa, Dr. Hakan Akbulut, Mevlit Deniz, Tansel Çölaşan, jale Özer, Uluç Gürkan
 

Görüşmelere konusunda bir açıklama yapan ADDP Başkanı Dr. Hakan Akbulut, yurtiçi ve yurtdışındaki Atatürkçüleri kucaklaştırmak ve tüm dünya’daki Atatürkçülerin dayanışmasını güçlendirmek için kurulan ADDP’nin  çalışma ve faaliyetlerini, ADD Genel Merkezi  koordine ettiğini ifade ederek , ADDP Başkan yardımcıları Sayın Özer ve Sayın Deniz’in Ankara’ya yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 

Dr. Akbulut ADDP’nin 2018’de çalışma ve faaliyetlerine devam edeceğini ve 2018 yılına girdiğimiz bu günlerde ABD’den bir Atatürkçü derneğin ADDP’na katılma kararı aldıklarını  memnuniyetle öğrenmiş bulunduklarını ayrıca ifade etti.

http://www.isvecpostasi.com adresinden 18 Ekim 2018, 19:03 tarihinde yazdırılmıştır.