ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
Bu haber 02 Şubat 2018, Cuma 00:39 tarihinde eklendi. 1396 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TÜRKER ERTÜRK KONFERNASLAR VERMEK ÜZERE YARIN İSVEÇ’E GELİYOR

Emekli Amiral Türker Ertürk Malmö ve Stockholm’da konferanslar vermek üzere yarın İsveç’e geliyor. Askerlik sonrası siyasi yaşama atılan Ertürk, bu çerçevede verdiği konferanslar, konuşmacı olarak katıldığı Tv proğramlarındaki değerlendirmeleriyle dikkatleri üzerinde toplayan bir kişiliğe sahiptir.
TÜRKER ERTÜRK KONFERNASLAR VERMEK ÜZERE YARIN İSVEÇ’E GELİYOR İSVEÇ POSTASI


Malmö Genç Türkler Derneği ile İsveç Atatürkçü Düşünce Derneği’nin ortaklaşa düzenledikleri konferansa davetli olarak çağrılan emekli eski amiral Türker Ertürk, yazdığı kitaplar, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında verdiği konferansla ve konuşmacı olarak katıldığı tv proğramlarındaki Türkiye üzerine değerlendirmeleriyle oldukça tanınan bir kişidir.

Ertürk, Türkiye – Nato, Türkiye’nin dış politikası, Türkiye – ABD, Rusya ve batı üzerine kapsamlı incelem - araştırma ve bilgilere sahiptir. Yazdığı kitaplarıyla Türkiye’nin özel ve genel durumu çok iyi değerlendirmektedir.

Konferansların konusunu Türkiye’deki gerek siyasal, gerek sosyal gerekse Türkiye’nin izlediği dış politikalar oluşturacaktır.

Bu konferansların Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu gözler önüne sermesi açısından katılımcılara geniş bakış açısı ve değerlendirme olanakları sunacaktır.Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com