ATATÜRK’ÜN VASİYETİNİ İPTAL ETMEK
NORVEÇ – ADD İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
23 NİSAN KUNGSTRÄGÅRDEN’DE COŞKUYLA KUTLANDI
CUMHURİYETİN SABAH GÜNEŞİ KÖY ENSTİTÜLERİ
Bu haber 14 Ocak 2018, Pazar 13:06 tarihinde eklendi. 949 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YILANDAN KÖPEĞİNİ KURTARMAK İSTERKEN ÖLDÜ

Avustralya'da, Sidney kentinin kuzeyinde yer alan Tamworth bölgesinde bir adam köpeğini zehirli yılandan korumaya çalışırken kendi yaşamını yitirdi.
YILANDAN KÖPEĞİNİ KURTARMAK İSTERKEN ÖLDÜ   İSVEÇ POSTASI


Avustralya'da Sidney kentinin kuzeyinde yer alan Tamworth bölgesinde ismi verilmeyen 24 yaşındaki bir kişi, köpeğini zehirli bir yılandan korumaya çalışırken yılan tarafından ısırılarak yaşamını yitirdi.

Yerel polis Josh McKenzie hayatını kaybeden kişiyle ilgili ABC News'a yaptığı açıklamasında, "Köpeğinin bahçedeki havlamalarını duyunca dışarı çıktı ve köpeğini Avustralya'da zehirli bir yılan türü olan bir kahverengi yılanla boğuşurken gördü. Köpeğini kurtarmaya çalışırken yılan tarafından parmağından ısırıldı" dedi.

Polisin açıklamasına göre ısırılmasının ardından hastaneye kaldırılan ve panzehir verilen adam bütün çabalara rağmen bir saat sonra hayatını kaybetti.

Kahverengi yılanlar dünyanın en zehirli yılan türlerinden biri olup Avustralya'nın en ölümcül hayvanlarından biri. Kahverengi yılanlar karakteristik olarak agresif, çiftlik ve kentsel alanlarda yaşıyorlar.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
isvecpostasi.com