GÖTEBORG’DA BİR EVE EL BOMBASI ATILDI

Göteborg’un Biskopsgården semtinde saat 03.00 dolaylarında bir eve el bombası atıldı. Evin içinde patlayan bomba maddi hasara yol açarken ölen ya da yaralanan olmadı. Evde 7 kişi bulunuyordu.

GÖTEBORG’DA BİR EVE EL BOMBASI ATILDI
GÖTEBORG’DA BİR EVE EL BOMBASI ATILDI
Bu içerik 2276 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI


İsveç’in çeşitli kentlerinde bombalar patlamaya devam ediyor. Göteborg kentinin Biskopsgården semtinde bir eve sabaha karşı el bombası atıldı. Evde yedi kişi bulunuyordu. Evin içinde patlayan el bombasınından ölen ya da yaralanan olmadı. Evde geniş çaplı maddi hasar oluştu.

Bir ihbar üzerine olay yerine giden polis evin etrafını güvenlik şeridine alarak teknik inceleme başlattı. Polisten yapılan açıklamada, “Söyleyecek bir şey yok. Eve pencereden patlayıcı atılmış. Henüz teknik inceleme tamamlanmadığı için bir şey söylemek zor” diyor.

Polise göre evde yedi kişi bulunuyordu. Olayın perde arkasının henüz bilinmediğini ve görgü tanıklarının dinlendiğini ve evde bulunanların sorgulamasının sürdüğü ifade ediliyor.

Polis olayı adam öldürmeye teşebbüs olarak değerlendireceklerini ve incelemenin bu yönde sürdüğünü belirtmekle yetiniyor.

HELSİNGBORG’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Helsingborg kentinde cumartesi gece yarısına doğru sokakta çıkan kavgada olay yerinde 21 yaşında bir kişi öldü iki kişi de yaralandı. Yaralılardan birisinin durumunun ağır olduğu belirtiliyor. Sokak kavgasının nedeni henüz belli olmadı. Polis yakalanan kişi olmadığını ifade etti.

İsveç Göteborg el bombası Helsingborg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ