SOLNA’DA GENÇ BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Solna'da akşam saatlerinde genç bir kişi uğradığı silahli saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Polis bölgede geniş çaplı bir alanda saldırganı arıyor. Stockholm polis sözcüsü Per Fahlström, “Büyük bir çaba içerisinde çalışmamızı sürdürüyoruz” diyor.

SOLNA’DA GENÇ BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
SOLNA’DA GENÇ BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 755 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bu akşam Stockholm’un kuzeybatısındaki semti Solna’nın Hagalund bölgesinde saat 19.15 sularında silahli saldırıya uğrayan 20-25 yaşlarında bir genç boğaz kısmına aldığı kurşunla ağır yaralandı. Olay yerinde ambülans personelinin ilk yardımından sonra hastaneye kaldırılan genç kurtarılamadı.

Aftonbladet gazetesinin ulaştığı bilgilere göre kişi boğun kısmından ağır yaralandı. Stockholm bölgesi polis basın sözcüsü Per Fahlström, “Olay yerine ambulansla gittik. Kişiye olay yerinde tıbbi personel tarafından ilk müdahale yapıldı. Ciddi yaralanma durumu vardı. Hastaneye kaldırıldı. Genç, daha sonra yaşamını yitirdi” açıklamasını yapıyor.

Hagalund’da oturan kişiler çok sayıda polis arabası ve polisler gördüklerini, bu durumun geniş kapsamlı bir çalışma olduğunu görülüyor, ifadelerini kullanıyorlar. Bölge sakinleri olaylardan çok huzursuz olduklarını ve bölgenin güvenli yer olmaktan çıktığını belirtiyorlar.Bölgede geçen Perşembe günüdde silah sesleri duyulmuş ve gelen polisler boş kovanlar bulmuşlardı.

Stockholm Solna Hagalund silahlı saldırı Genç Stockholm Polisi Per Fahlström
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ