NORRKÖPİNG’DE BİR POLİS BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

SVT Nyheter Öst'ün haberine göre, şahıs bir polis memuruna saldırıp bıçakladı. Polis karakolunda saldırgan polis tarafından vuruldu. Her iki yaralı da hastaneye kaldırıldı. Yaralı polis memuru ve failin durumu ise henüz netlik kazanmadı.

NORRKÖPİNG’DE BİR POLİS BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI
NORRKÖPİNG’DE BİR POLİS BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 341 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Norrköping’de, bu akşam saatlerinde saldırıya uğrayan ve keskin bir bıçakla yaralananın bir polis memuru olduğu basına yansıyor. Polis basın sözcüsü Johnny Gustavsson, “Bir meslektaşımız yaralandı. Olay sırasında iş vardiyasından yeni ayrılmıştı, bu yüzden görevde değildi” diyor.

Polis operasyonu Pazartesi günü saat 16.00'dan kısa bir süre sonra, bir kişinin şiddet içeren bir suçta yaralandığı alarmının ardından başladı. Polise göre, olay yerine yakın bir polis devriyesi vardı ve olaya müdahale edebildi. Geniş bir alan kordon altına alındı. Yoldan geçen bir kişiye göre, olay yerinde büyük bir kalabalık vardı. SVT Nyheter Öst'ün kaynağı, olay yerinde büyük kordonlar ve çok sayıda polis arabası ve ambulans olduğunu söylüyor.

Şüpheli fail polis tarafından vuruldu. Hasarın boyutu belirsiz. Şahıs ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis basın sözcüsü Johnny Gustavsson, “Failin kim olduğunu öğrenme fırsatım olmadı. Bildiğim kadarıyla failin vücudunun alt kısmından vurulduğudur. Her şeyin nasıl ve neyle başladığı şu anda belirsiz. Olay yerinde bunu çözmeye çalışan çok sayıda personelimiz var” diyor.

Norrköping bıçaklı saldırı polis silah yaralı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ