HUSBY’DE EV YA DA EVLER KURŞUNLANDI

Stockholm'un kuzeybatı semti Husby'de bir ya da daha fazla ev kurşunlandı. Polis sözcüsü Ola Österling, ”Cephede ve pencerelerde çok sayıda kurşun deliği bulduk” diyor. Olay sonrasında iki kişi gözaltına alındı.

HUSBY’DE EV YA DA EVLER KURŞUNLANDI
HUSBY’DE EV YA DA EVLER KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 410 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Husby semti Stockholm’un sorunlu semtlerinden bir konumunda bulunuyor. Polise ihbar gece yarısından sonra geliyor. Polisi arayan birkaç kişi, Husby'deki evlere birkaç el ateş edildiğini haber veriyor. Polisin basın görevlisi Ola Österling, ”Cephede ve pencerelerde çok sayıda kurşun deliği ve olay yerinde boş mermi kovanları bulduk” açıklamasını yapıyor.

Olay yerinde gerekli incelemeleri başlatan polis gecenin ilerleyen saatlerinde iki kişiyi gözaltına alıyor. Polise göre olayda yaralanan yok. Alan kordon altına alındı ​​ve teknik inceleme sürüyor. Polis, failleri arayan bir dizi devriye ile orada ve çok sayıda görüşme gerçekleştirdi.

Sözcü Ola Österling, ”Orada kimin yaşadığına dair bir anket yapıyoruz. Bu tür olaylarda şu ya da bu şekilde suçla bağlantısı olan kişilerin bulunmasının yaygın olduğunu biliyoruz” diyor. Polis, cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlattı.

Stockholm Husby kurşunlama ev Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ