AYLARCA EVİNDE ÖLÜ KALDI

Kuzey İsveç’in Piteå kentinde yalnız yaşayan yaşlı bir kişi aylarca evinde ölü olarak kaldı. Evden gelen kokulara dayanamayan kişiler polisi arayarak durumu bildirdiler. Polis açılan kapıdan içeri girdiği zaman yerde yatan ve aylarca öncesinden ölmüş olduğu anlaşılan kişiyi buldu.

AYLARCA EVİNDE ÖLÜ KALDI
AYLARCA EVİNDE ÖLÜ KALDI
Bu içerik 1048 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI


Kuzey İsveç’in Piteå kentinde bir apartmanda yalnız yaşayan bir kişinin evinden hoş olmayan kokular gelmeye başlıyor. Önceleri komşuları pek önemsemiyorlar. Aradan günler geçtikçe koku daha beter artmaya başlıyor. Yaz mevsimi daha korkunç hal alıyor. Komşular bina sahibini aramaları bir sonuç vermiyor.

Yerel Piteå Gazetesi'nin yazdığına göre geçen hafta sonu kokudan oldukça fazla rahatsız olan komşulardan bazıları mektup boşluğundan içeriyi inceledikleri zaman yerde kış ayakkabılarıyla yatan ve başında sinekler uçuşan kişiyi görüyorlar. Olay polise bildiriliyor. Polis kapıyı açtırarak içeri girdiği zaman aylarca önce ölmüş yaşlı kişiyle karşılaşıyor.

Komşulardan birisi gazeteye, “Ne konuştuklarını duydum. Onların içeri girerek ne olduğunu araştırmaları doğru değil. Bir kişi aylar öncesinden ölmüş. Ocak ya da Şubat ayından beri ölmüş olduğu konuşuluyor” ifadelerine yer veriyor.

Polis, “Yaşlı bir kişi aylar öncesinden vefat etmiş ve adli tıp ölüm nedeni hakkında rapor yazacak. Ona göre suç var mı, yok mu araştıracağız” açıklamasını yapıyor.

Kuzey İsveç Pitea yaşlı adam ölü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ