KİSTA CİNAYETİ ZANLISI SANATÇI TUTUKLANDI

Kista’da aynı evi paylaştıkları 28 yaşlarında genç bir kadını öldürmekten gözaltına alınan 50’li yaşlardaki film sanatçısı çıkarıldığı mahkeme savcısı tarafından tutuklandı.

KİSTA CİNAYETİ ZANLISI SANATÇI TUTUKLANDI
KİSTA CİNAYETİ ZANLISI SANATÇI TUTUKLANDI
Bu içerik 774 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI  


Olay Pazar gecesi meydana gelmiş ve sanatçı evde polis tarafından gözaltına alınmıştı. Polis ve savcılıktaki sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen cinayet zanlısı sanatçı, savcı tarafından tutuklanma isteği doğrultusunda tutuklanarak hapishaneye gönderildi.

Saat 11.00 dolaylarında mahkeme salonuna getirilen zanlının yeşil hapishane elbisesi giydiği ve kafasının beyaz bir bezle örtüldüğü görüldü. Sorgusunda cinayeti kabul eden ve detaylarını anlatan zanlı, savcı tarafından kuvvetli kanıtla cinayet zanlısı olarak tutuklanması istendi. Mahkeme heyeti savcının bu isteğine uyarak tutuklama kararı verdi.

Mahkemede ilk avukatının azledilmesi üzerine kendisine yeni bir kadın avukat sağlandı. Mahkeme salonunda başındaki örtüsü alınan zanlı, sürekli olarak hakim heyetine baktı. Zanlının avukatı müvekkilini şiddet uygulamaktan yargılanmasını istedi ve o yönde savunma yaptı. Mahkeme heyeti kararın kapalı kapılar arkasında verileceğini söyleyerek izleyicileri salondan çıkardı. Hakim 20 dakika sonra tutuklama ve kişisel araştırma yapılması yönünde kararını açıkladı.


Foto: Aftonbladet

Sanatçı 2018 baharında işinden olmuş ve deprasyon ya da psikolojik bir rahatsızlığın içerisine düşerek kendini idare edemez bir konuma geldiği yakın çevresi tarafından basına yansıtılmaktadır.

Stockholm Kista cinayet mahkeme tutuklama sanatçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI