POLİS UYARI ATEŞİ AÇTI

Stockholm’un güneyinde Huddinge Belediyesi sınırları içerisindeki Vårby semtinde bir kişi arabasını polis arabasının üzerine sürdü. Polis uyarı ateşi açtı. Arabasından inerek yaya kaçan kişi yakalama çalışması başlatıldı.

POLİS UYARI ATEŞİ AÇTI
POLİS UYARI ATEŞİ AÇTI Admin
Bu içerik 368 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Dün gece 21.30 dolaylarında Vårby semtinde araç kontrolu yapan polis aracının üzerine bir kişi arabasını sürdü. Polis uyarı ateşi açarak kendisini korumaya çalıştı. Bu arada kısa süreli bir kargaşada yaşandı. Kargaşada yaralanan olmadı. Polis, arabasından inerek yaya kaçan kişiyi yakalama çalışmaları başlatıldı.

Kişinin geride bıraktığı arabayı da incelemeye alan polisler arabada silah benzeri şeyler buldu. Araştırmalarını sıkılaştıran polis, polis köpekleri ve ekiplerle çevrede inceleme de başlattı. Geniş çaplı yürütülen çalışmalar bölgede gece trafiğinin aksamasına neden oldu.

Polis gece geç saatlere kadar yürüttüğü çalışmaların sonucunda yedi kişiyi ateşli silahlar kanuna karşı olmakla niteleyerek gözaltına aldı. Huddinge Belediyesine bağlı olan Vårby semti genellikle göçmen ağırlıklı yerleşim yeri olarak biliniyor.

Stockholm Huddinge Vårby polis sälah uyarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
ATATÜRK STOCKHOLM VE MALMÖ’DE ANILDI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI
İSVEÇ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYETİ’N 95’İNCİ YILINI COŞKUYLA KUTLADI