BROMMA’DA BİR OTEL ODASINDA BOMBA BULUNDU

Bromma’da bir otelde çalışan temizlikçi bir otel odasından gelen seslerin kavga olduğunu anlaması üzerie durumu polise haber verir. Otel gelen polis ekipleri odada gümüş bir bandla sıkısıkaya sarılmış ve fitili olan bir patlayıcı bulur. Polise göre patlayıcı güçlü bir bomba özelliğindedir.

BROMMA’DA BİR OTEL ODASINDA BOMBA BULUNDU
BROMMA’DA BİR OTEL ODASINDA BOMBA BULUNDU Admin
Bu içerik 1188 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatısında havaalanında bulunduğu Bromma semtinde bir otel odasında patlama gücü yüksek bomba bulundu. Olay Cuma günü 14.00 dolaylarında meydana geliyor. Polis, ”Şu an iki kişiyi gözaltına aldık. Bu kişiler toplumun huzurunu bozmak ve zarar vermekten yargılanacakalr” ifadelerini kullanıyor.

Basına geç de olsa yansıyan haberlere göre, otelde çalışan bir temizlikçinin dikkati ve kavgayı polise haber vermesiyle bir tehlike önlenmiş oldu. Otel işletmecileri de olayı doğruluyorlar.

Olaya bir erkek ile bir kadının karıştığı ve toplum huzurunu bozucu ve zarar verici yasa gereği Cuma akşamı nöbetçi savcı tarafından tutuklandıkları ve tutukluluk hallerinin Cumartesi sabahı devamına yine savcı tarafından karar verildiği belirtiliyori

Nöbetçi savcı Helene Ekstrand, ”Onlar yasa uyarınca gerekçeli durumdan dolayı zanlı olarak bulunuyorlar” görüşünü belirtiyor.

Basına yansıyan haberlere göre tutuklu 20’li yaşlardaki erkek kişi polis tarafından tanınıyor. Kişinin uyuşturucu işine karıştığı ve kesici aletler kanununa aykırı suçlardan daha önce tutuklandığı belirtiliyor. Polis ve savcılık bu konuda görüş bildirmiyor.

Stockholm Bromma otel kavga polis bomba gözaltı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ