YOLCU UÇAĞINA BOMBA TEHDİTİ

Norwegian Hava Yollarına ait Stockholm – Nice seferini yapan uçak havadayken bomba ihbarı yapıldı. Uçak kalkıştan yarım saat sonra Arlanda Havaalanına zorunlu iniş yaptı.

YOLCU UÇAĞINA BOMBA TEHDİTİ
YOLCU UÇAĞINA BOMBA TEHDİTİ Admin
Bu içerik 1069 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI  

Norwegian Hava Yollarına ait bir yolcu uçağı 10.10 da Stockholm – Nice seferini yapmak için havalandı. Havalandıktan sonra bomba ihbarı yapıldı. Uçak 10.40 dolaylarında geri dönüş yaparak Arlanda Havaalanına zorunlu iniş yaptı. Özel Hareket Polisi havaalanına davet edildi.

Stockholm polisinden yapılan açıklamada, “bir uçağa bomba ihbarı yapılırsa yapacağımız şey uçak şirketiyle birlikte çalışmaktır” görüşünü belirtiyorlar. Havaalanına inen uçak en ucra köşeye çekilerek gerekli arama tarama işlemleri gerçekleştirilecektir.

Norwegian Hava Yolları yetkilileri ise, “uçağımıza bomba ihbarı yapıldı. Ne söylemek gerekiyor. Gereken neyse yapılacaktır” ifadelerini dile getiriyor.

Basına sızan haberlere göre bomba ihbarı Norveç’in başkenti Oslo kaynaklı olduğu anlaşılıyor. Uçak hem yolcuları hem de personeli sakin bir biçimde boşaltılmış durumda bekletiliyor. Uçakta 169 yolcu içinde İsveç Yüzme Milli Takımı sporcuların da bulunduğu belirtiliyor.

İsveç Norwegian Arlanda bomba ihbar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ