NYKÖPİNG DİNLEME YERİNDE 90 KİŞİ BİRBİRİNE GİRDİ

Bugün öğle saatlerinden sonra Nyköping yolunda bulunan bir dinlenme yerinde bir otobüste bulunan 60 kadar kişi bir başka otobüste bulunan 30 kişiye saldırdı. Saldırıda taşların da kullanıldığı görüldü.

NYKÖPİNG DİNLEME YERİNDE 90 KİŞİ BİRBİRİNE GİRDİ
NYKÖPİNG DİNLEME YERİNDE 90 KİŞİ BİRBİRİNE GİRDİ Admin
Bu içerik 1284 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Aftonbladet gazetesinin haberine göre bugün öğle saatlerinden sonra Nyköping yolunda bulunan bir dinlenme yerinde iki ayrı otobüste bulunan kişiler birbirine girdi. Taşlarında kullanıldığı kavganın nedeni hala belli olmadı. Polis bu konuda açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Dinlenme yerine önce gelen bir ötobüstekilere arkadan gelen ikinci bir otobüste bulunanalr saldırıya geçtiler. Büyük bir kaosun yaşandığı kavgada otobüsler atılan taşlardan zarar gördüler. Atılan taşlardan insanlarda yaralandı. Olay yerine ambülanslar yollandı ve yaralıları acil servislere taşıdılar.

Olay yerine gelen polis kısada sürede kavgaya hakim olurken bazı kişileri şiddet kullanmaktan ve otobüse zarar vermekten gözaltına aldı. Polis olayı büyük bir başkaldırı (isyan) olarak değerlendirerek sorumlular hakkında dava açılacağını belirtirken olaya nedeni ilişkin bilgi vermekten kaçınıyor.

İsveç Nyköping kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ