GÖTEBORG’DA BİR RESTORANDA BÜYÜK KAVGA

Göteborg Aveny caddesinde bulunan bir restoranda güvenlik elemanları ve yaklaşık 100 kişinin karıştığı kavgada büyük arbede yaşandı. Onun üzerinde polis ekibi olaya yerine gelerek kavgayı önlemeye çalıştı. Olayda yaralılar olduğu belirtiliyor.

GÖTEBORG’DA BİR RESTORANDA BÜYÜK KAVGA
GÖTEBORG’DA BİR RESTORANDA BÜYÜK KAVGA Admin
Bu içerik 1054 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Basına sabah saatlerinde yansıyan haberlere göre gece 03.30 dolaylarında polis gelen bir ihbar üzerine olaya yerine ulaşan büyük bir kavga olayıyla karşılaştı. Polis tarafından ek yardım istendi. Olay Göteborg merkezinde bulunan bir restoran bar’da meydana geldi.

Olaya güvenlik elemanları ve 100 üzerinde kişinin katıldığı ve bir kaos ortamı oluştuğu polisçe belirtiliyor. Polis olaya karışan kimi kişileri önceden tanıdıklarını ifade ediyor. Olaya neden olan beş kişinin gözaltına alındığı ve sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldüğü bildiriliyor.

Olayı önlemeye çalışan güvenlik elemanlarının hafif biçimlerde yaralandıkları ve herhangi birisinin ilk yardıma ihtiyaç duyduğu yönünde bilgi olmadığı da polisçe açıklanıyor. Restoran kapatılırken ayrıca dört kişinin de geçici olarak sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldüğü belirtiliyor.

Olaydan kısa bir süre sonra bir hamburgercide ortaya çıkan kavganın bir önceki restoran kavgasıyla ilintili olduğu ve büyümeden önlendiği yine polis kayıtlarına geçen bir olay olarak nitelendiriliyor.

İsveç Göteborg Restoran-bar kavga Aveny
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ