NORRKÖPİNG’DE ŞİDDETLİ PATLAMA

Stockholm’un 160 km güneydoğusunda bulunan Norrköping kenti sabaha patlamayla uyandı. Saat 04.24 dolaylarında kent merkezinde bir butikte şiddetli patlama meydana geldi.

NORRKÖPİNG’DE ŞİDDETLİ PATLAMA
NORRKÖPİNG’DE ŞİDDETLİ PATLAMA Admin
Bu içerik 652 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Norrköping kent merkezinde apartman dairelerinin girişinde bulunan butikte meydana gelen şiddetli patlama halkta korku yarattı. Olay yerine gelen polis ekipleri bomba uzmanları çağırdı. Sabah saatlerinde butiğin içerisine girmeyen polis ekipleri bölgeyi geniş kapsamlı bir güvenlik şeridine aldı. Polis butik içerisine yerleştirilmiş olabilecek başka bir patlayıcının olabileceğinden kuşkulanıyor.

Doğu Bölgesi Polis Şefi Torbjörn Lindqvist, “Olayla ilgili olarak Ulusal Bomba Koruma ekibinden yardım alacağız” açıklamasını yapıyor. Olay yerine bomba uzmanlarının yanı sıra teknik personelde çağrılmış durumda. Geniş çaplı bir araştırma sürdürülüyor. Patlamanın butiğin içerisinde olduğu tahmin ediliyor.

Patlama sonrasında çevre binaların pencere camları kırıldı. Butik büyük zarar gördü. Patlama geniş bir bölgeden duyuldu. Olayda herhangi bir yaralanma olmadığı belirtiliyor. Butiğin yakınında oturan bir kişi apartmanın sallandığını ve pek çok de kişi patlamanın şiddetinden uykularından uyandıklarını dile getiriyorlar.

Stockholm Norrköping patlama butik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ