YİNE MALMÖ, YİNE ŞİDDETLİ PATLAMA

Malmö bu gece yine patlamayla sarsıldı. Küçük Meydan (Lilla Torget)’da bulunan bir lokantaya atılan paplayıcı büyük bir gürültüyle patladı. Olayda yaralanan ya da ölen olmazken lokantada büyük hasar meydana geldi.

YİNE MALMÖ, YİNE ŞİDDETLİ PATLAMA
YİNE MALMÖ, YİNE ŞİDDETLİ PATLAMA Admin
Bu içerik 713 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bu gece saat 01.50 dolaylarında Küçük Meydan’da bir lokantada meydana gelen şiddetli patlama geniş bir alandan duyuldu. Ocak ayından bu yana bu 15’inci patlama. Olayın polise intikal etmesinin ardında polis ekipleri ve bomba uzmanları olay yeri incelemesine başladılar. Bölge geniş güvenlik şeridine alındı.

Lokantada meydana gelen patlama yangına yol açmazken hasarın büyük olduğu belirtiliyor. Bölgede çıkan Sydsvenskan (Güney Gazetesi)’a göre aynı lokanta nisan ayı sonlarında da yakılma saldırısına maruz kalmıştı.

Polis başlattığı inceleme ve bazı görgü tanıklarına göre bu sabah saatlerinde iki kişiyi gözlatına aldığını duyurdu. Bu kişilerin kamu malına zarar vermek, halkı korku ve endişeye sevketmekten dava açılacağı da belirtildi. Yakalanan kişilerin polis tarafından tanındığı ya da tanınmadığı (suç dosyası) konusunda açıklama yapılmadı.

İsveç Malmö patlama lokanta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ