M ve SD’Lİ POLİTİKACILARIN GRUP SEKS ŞAKASI BAŞLARINI YAKTI

İsveç’in güneybatısında Blekinge bölgesi sınırları içerisindeki 8 500 nüfusa sahip Solvesborg kentinde Ilımlı Muhafazakar Partili Belediye Başkanıyla ırkçı partili politikacıların grup seks şakaları görevlerinden etti.

M ve SD’Lİ POLİTİKACILARIN GRUP SEKS ŞAKASI BAŞLARINI YAKTI
M ve SD’Lİ POLİTİKACILARIN GRUP SEKS ŞAKASI BAŞLARINI YAKTI Admin
Bu içerik 1238 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Irkçı İsveç Demokratları politikacıları Ilımlı Muhafazakar Partili Belediye Başkanıyla hiç de hoş olmayan bir biçimde çektirdikleri fotoğraftan sonra Ilımlı Parti yönetiminin sert tepki göstermesi üzerine görevlerinden istifa ettiler.

Belediye Başkanı Emilie Pilthammar ve Başkan yardımcısı Louise Erixon

SD’li başkan yardımcısı Louise Erixon olayı “düşüncesizlik” olarak nitelendiriyor. Bu akşam belediye politikacıları durumu ele alan bir kriz toplantısı yapıyorlar. İki erkekle çekilen belediye başkanının resimleri pazar akşamı sosyal medyada yayınlanmıştı. Erixon, Fotoğrafta yer alanlardan Peter Thyrén’in hem kendi görevini hem de partiyi yaraladığını belirterek, “umarım gereken kararı kendisi alır” değerlendirmesini yaptı.

                                 Peter Thyrén, Emilie Pilthammar ve Niklas Joelsson

Fotoğraftaki diğer kişi Niklas Joelsson belediyede ‘Çocuk ve Eğitim Kurulu’ başkanlığı görevinde bulunuyordu. Joelsson ayrıca Ilımlı Muhafazakar Parti Solvesborg Başkan yardımcılığı görevini de yürütüyordu. Bu görevlerinden ayrıldığını duyurdu.

Belediye Başkanı Emilie Pilthammar fotoğrafa yazdığı yazıda, “Hassas ve kolay incinen izleyiciler uyarılır. Tüm katılımcılar bunu bir ‘eğlence ve şaka’ bazında değerlendirdiler. Hiç kimse şikayet ya da incinme duygusuna kapılmasın (Fotoğraf, herhangi bir biçimde cinsel tacizi savunduğumuz anlamına gelmez). İronisk!” ifadelerini kullanıyor.

Emilie Pilthammar Louise Erixon Solvesborg seks fotoğraf Ilımlı Parti İsveç Demokratları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ