LİNKÖPİNG POLİS MERKEZİNDE ŞÜPHELİ PAKET

Linköping polis merkezine bırakıldığı sanılan bir şüpheli paket nedeniyle güvenlik şeridine alınarak yakın yollar, giriş ve çıkışlar tarfiğe kapatıldı. Şüpheli paketin resepsiyona kısmına bırakıldığı belirtiliyor.

LİNKÖPİNG POLİS MERKEZİNDE ŞÜPHELİ PAKET
LİNKÖPİNG POLİS MERKEZİNDE ŞÜPHELİ PAKET Admin
Bu içerik 617 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Linköping polis merkezine bırakılan şüpheli paket nedeniyle bölgeye yakın bir okul ile mahkeme binası kapatıldı. Ayrıca iki okul daha eğitime ara vererek boşaltıldı. Polis merkezine ulusal bomba grubu çağrıldı. Güvenlik şeridinin genişletileceği ifade ediliyor.

Linköping’de geçen Cuma günü şiddetli iki patlama meydana gelmişti. Polis yetkilileri olayı çözebilmek için için yoğun çaba harcarken bu kez de kendi binalarında şüpheli paketle karşılaştılar. Cuma günkü şiddetli patlamaların ardında bugünde polis merkezinde şüpheli paket bulunması olayın boyutunun büyük ve ürkütücü olduğu anlaşılıyor. Bu olayların arkasında herhengi bir organize suç örgütü bulunması olasılığını artırıyor.

İsveç basınına yansıyan çeşitli haberlere göre, polis şüpheli nesnenin bir pakete benzediğini ifade ediyor. Bölgede oturan vatandaşların olaylardan oldukça tediegin ve aynı zamanda korku yaşadıklarını aktarılıyor.

Linköping’de polis ekipleri çok yönlü inceleme ve araştırma çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürdükleri ve polis araçlarının her yerde sıkça görüldüğü belirtiliyor.

MALMÖ’DE BİR PATLAMA DAHA

Bu gece Malmö’nün Rosengård semtinde bir apartmanın girişine bırakılan patlayıcının patlatılması sonucu bina hasar görürken yaralanan olmadı. Olay saat 01.16 dolaylarında meydana geldi.

Adalet Bakanı Morgan Johansson, “Bu çete yapılanmalarının kökleri olmalı ve bizim onları bir bir içeri tıkmaktan başka çıkar yolumuz yok” açıklamasını yapıyor.

İsveç Linköping Polis Merkezi şüpheli paket
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ