SUNDBYBERG’DE BÜYÜK POLİS OPERASYONU

Sundbyberg'de ağır silahlarla donatılmış polis operasyonu sürüyor. Silahlı bir kişi gece boyunca bir apartman dairede saklanıyor. Birkaç el silah sesi duyulduğu belirtiliyor.

SUNDBYBERG’DE BÜYÜK POLİS OPERASYONU
SUNDBYBERG’DE BÜYÜK POLİS OPERASYONU Admin
Bu içerik 781 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatı semtlerinden olan Sundbyberg’de silahlı bir kişi bir apartman dairesine gizlenerek çevreyi tehdit ediyor. Ağır silahlarla donatılmış çok sayıda polis operasyonu devam ediyor. Gece boyunca birkaç el silah sesinin duyulduğu belirtiliyor. Stockholm Polisi sözcüsü Åsa Wallentin, “Herkesi bölgedeki polis talimatlarını takip etmeye teşvik ediyoruz” diyor.

Silahlı kişinin apartman dairesinde yalnız olduğu sanılıyor. Olay gece yarısısından sonra saat 01.00'de başlıyor. Polisn ikna çabaları devam ediyor. Polis sözcüsü Åsa Wallentin, “Bir apartman dairesinde sığınan silahlı kişi, dairenin içinden birkaç el ateş etti. Bu konuda çalışan harika bir personelimiz var. Devriyeler, müzakereciler ve acil durum personeli” ifadelerini kullanıyor.

Gece boyunca yapılan değerlendirmeler ve çalışmalar kişinin tehlikeli olabilieceğini kanıtlıyor. Bölgedeki halka, tehlikeyi önlemek için polis talimatlarını izlemeleri ve uymaları isteniyor.

Polis sözcüsü Åsa Wallentin, “Halen halkı tehlikeli olabileceği yerlerden uzak tutuyoruz., herkesi polis talimatlarını takip etmeye çağırıyoruz.  Bu konuda bilgisi olanların bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz” diyor.

Stockholm Sundbyberg polis silah silahlı kişi operasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ