WİLMA ANDERSSON’U ARAMA ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI

Geçen Perşembe günü İsveç’in batısında bulunan sanayi kenti Uddevalla’da kaybolan ve tüm aramalara karşın izine rastlanamayan 17 yaşındaki genç kızın öldürülmüş olabileceği tahminleri yapılıyor.

WİLMA ANDERSSON’U ARAMA ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI
WİLMA ANDERSSON’U ARAMA ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI Admin
Bu içerik 582 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

17 yaşında ailesiyle yaşadığı Uddevalla’da geçen Perşembe günü kaybolan ve bir türlü bulunamayan Wilma Andersson’un aynı  yaşlardaki erkek arkadaşının öldürmüş olabileceği kuşkuları üzerinde duruluyor. Erkek arkadaşı polis tarafından sorgulanıyor.

Wilma’yı arama çalışmaları Uddevalla’dan yakın bölgedeki Ljungskile’ye kaydırılmış durumda. Aramalar esnasında bir bot ve Wilma’nın olduğu sanılan bir mont bulunmuş durumda. Erkek arkadaşı çelişkili ifadeler verdiği ve polisin aramalarına yol gösterdiği belirtiliyor. Bu nedenle aramalar Ljungskile’ye de kaydırılmış oluyor.

Genç kızı arama çalışmalarına polisin yanı sıra gönüllü arama örgütleri de katılıyor. Erkek arkadaşının babası oğlunun herhangi bir biçimde Wilma’yı öldürmüş olabileceğine inanmadığını söylüyor. Genç kızın annesi her ikisinin de kıskançlık yönlerinin ağır bastığını ve zaman zaman aralarında tartışmalar yaşadıklarını dile getirerek, “Bu tartışmaları çocuksu şeyler olarak değerlendirdik” açıklamasını yapıyor.

Polis, “Genç kızı her koşulda bulmak durumundayız. Aramalarımız aralıksız devam edecek. Bulunan eşyaların analizini yaptırıyoruz” açıklamasını yapıyorlar.

İsveç Uddevalla Wilma Andersson kayıp Ljungskile cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ