WİLMA’YA AİT OLDUĞU SANILAN VÜCUT PARÇASI BULUNDU

Uddevalla'da kaybolduğu 14 Kasım’dan bu yana kendisinden haber alınamayan ve tüm aramalara karşın bulunamayan Wilma Anderson’a ait olduğu sanılan vücut parçası bulundu. Polis öldüğünü var sayıyor.

WİLMA’YA AİT OLDUĞU SANILAN VÜCUT PARÇASI BULUNDU
WİLMA’YA AİT OLDUĞU SANILAN VÜCUT PARÇASI BULUNDU Admin
Bu içerik 680 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis, Wilma Andersson’a ait olduğunu tahmin ettiği vücut parçası buldu.  Bu nedenle Wilma Andersson’un öldürülmüş olduğunu tahmin ediyor. Bu yönde ailesi ve arkadaşlarına haber verildiği belirtiliyor.

Polis bulunan vücut parçasını vücudun hangi bölümüne ait olduğunu açıklamak istemediğini söylüyor. Polis sözcüsü Lars Eckerdal, ” Birçok kişi aramaya dahil olmuş ve çalışmalarımıza çeşitli şekillerde katkıda bulunmuşlardır” diyerek gönüllü olarak aramaya katılanlara teşekkür ediyor.

Eckerdal, bundan daha fazla ayrıntıya girmeyeceğim, çünkü ön soruşturma  savcılık tarafından yürütülüyor. Bununla birlikte, bu bulgu, polisin soruşturmayı tersine çevirmek yerine soruşturmayı yavaşlatacağı anlamına gelmiyor.

Fyrbodal'da polis ağır suçlar şefi olan Sten Rune Timmersjö ise yayınladığı  basın bülteninde verilen kıt bilgilere de değinerek, "Soruşturmada daha fazla personel görevlendirilecek" diyor.

İsveç Uddevalla Wilma Andersson polis ölü vücut parçası bulundu Lars Eckerdal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ