NORRKÖPİNG’DE DÜN GECE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜDÜ

Stockholm’un 160 km güneydoğusunda bulunan Norrköping kentinde motosiklet kulübü lideri ve bir arkadaşı bir gece kulübünde kurşunlanarak öldürüldü. Öldürülen liderin “suç makinesi” olduğu belirtiliyor.

NORRKÖPİNG’DE DÜN GECE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜDÜ
NORRKÖPİNG’DE DÜN GECE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜDÜ Admin
Bu içerik 492 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in Norrköping kentinde dün gece saat 01.20 dolaylarında meydana gelen olayda motosiklet kulübü lideri ve bir arkadaşı kurşunlandı. Kulüp lideri olay yerinde yaşamını yitirirken arkadaşı kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Lider pozisyonundaki kişinin bir suç makinesi olduğu ve defalarca tutuklanarak hapis yattığı bildiriliyor. En son olarak hapishaneden sonbahar ayında çıkan kişi haraç toplamak, uyuşturucu, baskı uygulamak ve benzeri suçlardan dosyası oldukça kabarık olduğu polisçe açıklanıyor.

Dün Perşembe gecesi bir gece kulübünü tarayan kimliği belirsiz kişi ya da kişiler iki kişinin ölümüne neden oldular. Gece kulübünün cam ve çerçeveleri zarar gördü. Ölen kişiler 40 ve 45 yaşlarında bulunuyor.

Ölen motosiklet kulübü lideri bir arkadaşıyla birlikte bir başkasından 100 bin İsveç kronu almak için baskı yapmaktan yakalanmışlar ve iki yıl ceza almışlardı.

Gece kulübünün kurşunlanma esnasında büyük panik yaşandığı ve insanların ne yapacaklarını bilemedikleri görgü tanıklarınca dile getiriliyor.

Saldırganlar gece kulübünü hedef alırken sadece iki suç makinesine yönelik tarama işlemi gerçekleştirdikleri anlaşılıyor. Fakat bu eylemi başkalarına zarar vermeden yapmış olmaları akla pek çok soruyu da getiriyor.

İsveç Stockholm Norrköping Motosiklet Kulübü çete lideri kurşunlama gece kulübü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ