EBBA BUSCH THOR EŞİNDEN BOŞANIYOR

Hıristiyan Demokrat Parti Başkanı ve iki çocuk annesi Ebba Busch Thor eşinden boşanma kararı aldı. Çift boşanmak için birlikte mahkemeye başvurdular.

EBBA BUSCH THOR EŞİNDEN BOŞANIYOR
EBBA BUSCH THOR EŞİNDEN BOŞANIYOR Admin
Bu içerik 848 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Ebba Busch Thor İnstagram üzerinden “Bugün sizlere hoş olmayan, can sıkıcı bir durumu duyurmak istiyorum” yazarak boşanma haberini İsveç kamuoyuyla paylaştı. Çift anlaşmalı boşanmak üzere mahkemeye başvurdular. Çiftin ortak iki çocukları bulunuyor.

Niklas ve Ebba 2013 yılında hayatlarını birleştirdiler. Niklas, Uppsala takımı Sirius’te futbol oynarken Ebba Busch’da politikayla uğraşıyordu.  Ebba Busch Thor İnstagram mesajında, “Sonbahardan bu yana ayrı yaşıyoruz. Şu an böyle bir durumda olduğumuz için büyük bir üzüntüyle boşanma kararı aldık” diyor. Ve ekliyor, "Ortak hayatımız, dünyanın en iyi çocuklarının arkadaşları ve ebeveynleri olarak devam edecek" açıklamasını yazıyor.

                                                           Niklas ve Ebba Busch Thor

Ilımlı Muhafazakar Parti Başkanı Ulf Kristersson ise, “Bugün duyurmamız gereken üzücü bir şey var. Bizler yardımlarımızı esirgemeyeceğiz. Tüm dostlar, ben ve eşim Birgitta seni gönülden kucaklıyoruz.” diye yazıyor.

Ebba Busch Thor boşanma Niklas Busch Thor Uppsala Hıristiyan Demokrat parti başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ