MALMÖ KİLİSE BAHÇELERİ KRİMİNEL SUÇLAR İÇİN FARKLI AMAÇLARLA KULLANILIYOR

İsveç Kilisesi Malmö’deki kilise bahçelerinin kriminel suçlar için kullanıldığı ve önleyemediklerini ileri sürerek polis ve politikacılardan yardım istedi.

MALMÖ KİLİSE BAHÇELERİ KRİMİNEL SUÇLAR İÇİN FARKLI AMAÇLARLA KULLANILIYOR
MALMÖ KİLİSE BAHÇELERİ KRİMİNEL SUÇLAR İÇİN FARKLI AMAÇLARLA KULLANILIYOR Admin
Bu içerik 495 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Malmö’deki kilise bahçeleri kriminel kişiler tarafından özellikle de fuhuş için kullanılıyor. Bu duruma oldukça sert tepki gösteren kilise yönetimleri polis ve politikacılarla toplantı düzenleyerek gerçekçi çözüm yolları istiyorlar.

Kilise bahçıvanı Anna Jeppson İsveç Radyosu Malmö P4 kanalına yaptığı açıklamada, “Bu durum uyuşturucu kaçakçılığı ve fuhuştur. Mezar taşlarının yanında duranlar akıl hastası insanlar olabilir. Bu şekilde güvenli bir işyeri yok” diye yaşadıklarını anlatmaya çalışıyor.

İsveç Kilisesi'ne göre, ülkedeki diğer birçok büyük şehirdeki mezarlıklarda uyuşturucu kaçakçılığı ve fuhuş meydana geliyor. Malmö'de St.Paul'un mezarlıkları en kötü şekilde etkileniyor. Bahçıvan Anna Jeppsson, St.Pauli bölgesi polisi ve politikacılarından, meslektaşlarıyla birlikte Ocak ayında sorunları görüşmek ve çözmek, durdurmak için bir toplantı çağrısında bulunuyor.

Anna Jeppsson radyo P4’e, “Bu durum bizim başımıza da gelebilir, bunu bilmelerini istiyoruz” diyor.

Malmö Kilise bahçesi uyuşturucu fuhuş İsveç Kilisesi St S:t Pauli kriminel Anna Jeppsson Malmöhus P4 radyo P4 İsveç Radyosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ