UPPSALA’DA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm’un 70 km kuzeyinde bulunan Uppsala kentinin Kvarnbolund bölgesinde bir kişi silahlı saldırıya uğradı. Yaralının hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi.

UPPSALA’DA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
UPPSALA’DA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 517 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un 70 km kuzeyinde bulunan üniversite kenti Uppsala’nın Kvarnbolund bölgesinde bir kişi saat 16.30 dolaylarında silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı. Yaralının hayati tehlikesi bulunmadığı ve konuşabildiği polisçe açıklandı. Saldırganın bir arabayla olay yerinden uzaklaştı.

Polisin internet sayfasında yaralının durumuna göre yürüyebildiği ve konuşur durumda olduğu belirtilerek hastanye kaldırıldığı ifade edildi. Saldırıya uğrayan kişinin 45 yaşlarında olduğu belirtildi.

Uppsala Polisi olay yerini güvenlik şeridine alarak teknik çalışma başlattığı ve cinayete teşebbüsten işlem yürüttüğü bildirildi.

STOCKHOLM, JAKOSBERG SEMTİNDE PATLAMA

Stockholm’un kuzey semti Jakosberg’de gece saatlerinde bir apartman dairesinin girişinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Binanın girişi ve pencere camları kırıldı. Polis olayı tekniksel incelemeye alarak araştırmalarını sürdüyor.

GÖTEBORG, HİSİNGEN’DE KÜÇÜK YAŞTA BİR KIZ ÖLÜ BULUNDU

Göteborg kentinin Hisingen semtinde Pazartesi günü bir apartman dairesinde küçük yaşta bir kız ölü bulundu. Olayın polise intikal etmesi üzerine olay yerine gelen polis 50 ve 20 yaşlarında iki kişiyle de karşılaştı.

Polis, önce cinayet işlemi başlattı. Fakat sonradan başkasının ölümüne neden olmaktan işlem yaptı. Ölü üzerinde yapılan ilk incelemede uyuşturucudan ölmüş olabileceği hükmüne vardı. Evde bulunan kişiler gözaltına alındı.

Stockholm Uppsala Kvarnbolund silah saldırı Jakosberg patlama Göteborg Hisingen uyuşturucu ölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ