ÖREBRO’DA BİR KADIN BIÇAKLANDI

Örebro’da bir kadın bişka bir kadın tarafından bir lisenin dışında bıçaklandı. Her iki kadının da aynı yaşlarda olduğu ve bıçaklayan kadının olay yerinden hızla uzaklaştığı bildiriliyor.

ÖREBRO’DA BİR KADIN BIÇAKLANDI
ÖREBRO’DA BİR KADIN BIÇAKLANDI Admin
Bu içerik 532 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Aftonbladet gazetesinin haberine göre Örebro’da bir lisenin dışında saat 16.30 dolaylarında bıçakla saldırı olayı yaşandı. Olayın faili ve kurbanı her ikiside kadın ve aynı yaşlarda olduğu belirtiliyor. Polis olaydan sonra kaçan kadının bilindiğini açıklıyor.

Olayda karnından bıçaklanan kadının yarasının ciddi olduğu gazetenin ulaştığı haberler arasında bulunuyor. Her iki kadınında 20’li yaşlarda olduğu belirtiliyor. Polis saldırgan kadını arama çalışmalarını sürdürüyor. Polis saldırgan kadını teşhis eden tanıkları olduğunu ve dolaysıyla yakalanmasının zor olmayacağını belirtiyor.

Aftonbladet’e göre bıçaklanan kadın lise öğrencisi, bıçaklayan ise aynı lisenin eski öğrencisi olduğunu yazıyor. Polis, kadınların ne tür bir bağlantısı olduğu hakkında birşey söylemiyor. Fakat yaralı kadınla hastanede bir ön görüşme yaptıkları belirtiliyor.

İsveç Örebro bıçaklama kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ