STOCKHOLM’DA İKİ PATLAMA

Stockholm’un kuzey semtleri Husby ve Kista’da birkaç dakika arayla ve 500 metre birbirinden uzakta saat 02.30 dolaylarında iki patlama meydana geldi. Patlamalarda bir kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

STOCKHOLM’DA İKİ PATLAMA
STOCKHOLM’DA İKİ PATLAMA Admin
Bu içerik 965 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Stockholm’da gece yarısından sonra Husby ve Kista’da birbirinden 500 metre uzaklıkta ve birkaç dakika arayla iki patlama meydana geldi. Bir kişi hastaneye kaldırıldı. Yaralının durumunun ciddi olmadığı belirtiliyor.

Polise göre, ambulans personeli her iki yerde de yaklaşık on kişiyi muayene etti. Bir kişi küçük çapta yaralanmalar nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Her iki her iki apartmanda da büyük maddi hasar oluştu.

Kista'daki apartmanda, polis ve kurtarma hizmetleri, hasarın kapsamını araştırmak için aşağı kattan başlayarak yaklaşık 50 kişiyi yakındaki bir odada toplandı. Kurtarma servisinin yönetim operatörü Fredrik Dackland, “cam parçaları ve yerinden çıkan elektrik hatları  tehlike oluşturuyor” diyor.

Polis olaylarla ilgili çok yönlü inceleme ve teknik araştırmalarını sürdürüyor. Bölgelerdeki güvenlik kameraları incelemeye alındı. Ayrıca polis iki olayın birbirleriyle bağlantılı olup olmadığını da araştırıyor.

Stockholm Husby Kista patlama semt kuzey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ