STOCKHOLM’DA ÇEŞİTLİ ADRESLERE YAPILAN BASKINDA 41 KİŞİ SEKS KANUNUNA KARŞI SUÇ İŞLEMEKTEN GÖZALTINA ALINDI

Stockholm merkez güney semti Södermalm’da polis belli adreslere yaptığı baskında seks kanuna karşı para karşılığında cinsel ilişki satın alan 41 kişiyi gözaltına aldı.Bunların içinde çocuk sahibi evliler, emekliler ve turisrler var...

STOCKHOLM’DA ÇEŞİTLİ ADRESLERE YAPILAN BASKINDA 41 KİŞİ SEKS KANUNUNA KARŞI SUÇ İŞLEMEKTEN GÖZALTINA ALINDI
STOCKHOLM’DA ÇEŞİTLİ ADRESLERE YAPILAN BASKINDA 41 KİŞİ SEKS KANUNUNA KARŞI SUÇ İŞLEMEKTEN GÖZALTINA ALINDI Admin
Bu içerik 1004 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Södermalm polisi Facebook üzerinden yaptığı açıklamada, “Beklediğimizden çok fazlasıyla karşılaştık” diye yazıyor. Polis seks satın alan kişilere yönelik hafta boyunca baskınlarına devam ediyor. Polis belirlediği randevu evi denilebilecek adresleri basarak seks satın alan kişileri savcılığa teslim ediyor. Seks satan kadınlar gerekli izinleri yoksa sınırdışı ediliyor ve onların arkasındaki kişiler hakkında davalar açılıyor.

Polisin açıklamalarına göre bu apartman dairelerinde çalışan kadınlar günde birden fazla kişilerle birlikte oluyorlar. bBunlar arasında evli ve çocuk sahibi erkekler, emekliler, turistler ve her yaştan genç erkekler var. Bu kadınlar bazen şiddete bile maruz kalıyorlar.

Bir genç polise verdiği ifadesinde, “Porno sayfalarını izledim ve kendimi abaza hissettim. Ne yapabilirdim ki?! Bu nedenle para biriktirdim ve bu kadınlarla tanışmak istedim. Şimdi ise bu parayı bana verilecek ceza için ödeyeceğim. Yakalandıktan sonra ne söyleyeceğimi düşünüyordum. Beni yakaladığınız için size teşekkür ederim. Bundan sonra bu tür işler benim için bitti” sözlerini sarfediyor.

Polisin Facebook sayfasında verdiği bilgilere göre yakalalanlar arasında farklı sosyal sınıflardan insanlar var. Örneğin;

Erkek, 35 yaşında işsiz ve birden fazla çocuk sahibi

Erkek, 19 yaşında eğitim görüyor

Erkek, 43 yaşında bir şirkette genel müdür

Erkek, 26 yaşında farklı bir kişilik sahibi

Erkek, 56 yaşında dul, memur, bir görev için Stockholm’a gelmiş

Erkek, 32 yaşında yeni baba olmuş, işi var

Erkek, 31 yaşında turist... gibi

Södermal Polisi, bazı apartman dairelerini uzun bir zaman diliminde gözlemlediklerini belirtiyor. Kadınların odalarında genellikle prezervatifler, yağlar, peçeteler, tamponlar bir masa üzerinde fazlasıyla bulunuyor.

Seks satan kadınlar Avrupa’nın genellikle yoksul ülkelerinden geliyorlar. Örneğin Romanya kökenliler ilk sırayı alıyorlar ve bunları başkaları izliyor.

Södermalm polislerinden Linnea ve Elin, para karşılığında cinsel ilişki verilen bir apartman dairesinin kapısının önünde durduklarını ve içeriden çıkanlara, “Apartman kapısının önünde durduğumda bir adam çıkıyor. Yanakları pembe, alnında ter boncukları var ve biraz stresli görünüyor. Kendimi bir polis memuru olarak tanıtıyorum ve söz konusu adamı tutuklandığımı, cinsel hizmet aldığından şüphelendiğini söylüyorum. Meslektaşımdan tutuklu ile dışarı çıktığımı ve dışarıda beni karşılamasını bildiriyorum. Birlikte, adamın sorgulanacağı sivil polis arabamıza gidiyoruz ve kadınla birlikte dairede geçirdiği 9 dakikayı açıklıyoruz” diye yazıyorlar.

Sockholm Södermalm seks cinsel ilişki para satın alma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ