İLKER ÖZDEMİR İSVEÇ’TE KONSER VERİYOR

İsveç’te bir etkinliğie katılmak üzere gelecek olan İlker Özdemir, müzik çalışmalarına erken yaşlarda başladı. Seslendirdiği şarkılardaki yorumuyla dikkatleri üzerine çekti. Tanınmış sanatçılarla düetler yaptı. Şarkı besteleri de yapan sanatçı 29 Şubat akşamı Hammarby’de Christers Matsal adlı lokantada şarkılarını seslendirecek…

İLKER ÖZDEMİR İSVEÇ’TE KONSER VERİYOR
İLKER ÖZDEMİR İSVEÇ’TE KONSER VERİYOR Admin
Bu içerik 1370 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

İstanbul doğumlu olan sanatçı başarılı çalışmalara imza atıyor. İlker, İstanbul Özel Ahmet Şimşek Koleji’nde orta ve lise eğitimi sırasında başladığı müzik eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Esin Engin ve Selmi Andak ile devam etti.

1995 yılından başlayarak katıldığı Altın Mikrofon, TRT Altın Anten Türk Hafif Müziği ve Eurovision Türkiye yarışmalarında finalist oldu ve derece kazandı. İzmir Şarkı Yarışması’nda solist olarak birincilik, Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması’nda Suavi ile birincilik, Uluslararası Pamukkale Festivali’nden ve Dünya Festivaller Birliği’nden “En Başarılı Yorumcu” ödülünü aldı.

Aysel Gürel’in vefatından sonra müzik marketlerde yerini alan “Aysel Gürel Çınar Vol 1” adlı albümün genel koordinatörlüğünü ve prodüktörlüğünü yaptı. Bu albümde Zerrin Özer’in yorumladığı “Çiçeksiz Bahçe Sokağı”, Kubat'ın yorumladığı “Ayrılık Zor Geldi” ve “Martı” isimli besteleri yer aldı. İlk albümü “Yağmurlar”ı Ocak 2016’da yayımladı. Albümün çıkış şarkısı olan “Yağmurlar”da Zerrin Özer ile düet yaptı.

29 Şubat akşamı müzikseverleri İlker Özdemir’i dinlemeye davet ediyoruz.

Konserin afişi:

İlker Özdemir İsveç Stockholm konser 29 Şubat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayse     2020-02-25 Yolun açık olsun Başarılarının devamını diliyorum
sevim anneanne     2020-02-25 Güzel sesini, yorumunu İsveçlilerde dinleyip niye bu zamana kadar mahrum kaldık böyle yorumdan senden diye!..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ