UPPLANDS VÄSBY’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLMÜŞ OLARAK BULUNDU

Bu gece yarısından sonra Upplands Väsby’de saat 02.00 dolaylarında dışarıda öldürülmüş bir kişi bulundu. Polis olay yerini güvenlik şeridine alarak inceleme başlattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde iki kişi gözaltına alındı.

UPPLANDS VÄSBY’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLMÜŞ OLARAK BULUNDU
UPPLANDS VÄSBY’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLMÜŞ OLARAK BULUNDU Admin
Bu içerik 494 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzey semtlerinden Upplands Väsby’de bir kişi dışarıda ölü olarak bulundu. Olay yerine polis ve ambülans gönderildi. Kişinin kalp krizi geçirmiş olabileceği göz önünde bulundurulurken yapılan incelemede öldürülmüş olduğu anlaşıldı. Polis olay yerini güvenlik şeridine alarak inceleme başlattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde iki kişi zanlı olarak gözaltına alındı.

Stockholm polis şefi Mikael Pettersson, “Olay yerine geldiğimizde, tamamen doğal olmayan bir durumla karşı karşıya olduğumuzu anladık. Kişinin ölümüyle ilgili göz ardı edemeyeceğimiz anlamına gelen bazı bilgiler ortaya çıktı, bu yüzden cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlattık” değerlendirmesini yapıyor.

Polis ekipleri gece boyunca bölgede büyük bir çalışma gerçekleştirdi. Bölge köpekli polislerce tarandı. Olaya ilişkin iki kişi polis tarafından tutuklandı. Kişiler olay yerine yakın bölgede tutuklandılar ve gün içinde sorgulanacaklar.

Stockholm Upplands Väsby cinayet polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ