GÜNEYBATI İSVEÇ’TE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

İsveç’in güneybatı bölgesi Hjo yerleşim yerinde Pazar gecesi iki kişi öldürüldü. Polis, yaralı ve üzeri kanlı bir kişiyi gözaltına aldı. Polis, olayı cinayet olarak değerlendiriyor.

GÜNEYBATI İSVEÇ’TE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
GÜNEYBATI İSVEÇ’TE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 612 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Pazar gece yarısına doğru Hjo merkezde yaralı ve üzerinde kan lekeleri olan birisi gören kişi ya da kişiler durumu polise bildirdi. Batı bölgesindeki polis basın görevlisi Stefan Gustafsson, “Polis ihbar üzerine olay yerine giderek yaralı ve üzeri kanlı kanlı kişiyle görüştü.. Kişi çok ciddi bir şeylerin gerçekleştiğini söyledi" sözlerini ifade ediyor.

Polis yaptığı ön araştırmada yaralı kişiyi cinayetten gözaltına alıyor. Batı bölgesindeki polis basın görevlisi Stefan Gustafsson, “Şu anda birden fazla olaya karışan kişi olduğunu gösteren kanıtlar yok. Kişi söyledikleri üzerine gözaltına alındı” değerlendirmesin yapıyor.

Polis, öldüren kişiyle ve ölen iki kişinin birbirleriyle bir çeşit ilişkileri olabileceğini ileri sürüyor. Polis internet sayfasında “Adres, daha önce bulunan ve kanlı olan kişiyle ilgili kişilere ait” diye yazıyor. Polis olayla ilgili geniş bir inceleme başlattığını belirtiyor.

Bugün öğleden sonra polisten yapılan  açıklamaya göre öldürülen kişilerden bir erkek diğeri kadındır. Hjo merkezde yaralı olarak yakalanarak gözaltına alınan kişinin ifadesi konusunda henüz bir açıklama yapılmamıştır.

İsveç Güneybatı İsveç Cinayet Stefan Gustafsson Hjo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ