STEFAN LÖFVEN SAAT 21:00 DE “ULUSA SESLENİŞ” GERÇEKLEŞTİRECEK

İsveç Başbakanı Stefan Löfven bu akşam saat 21:00 de “Ulusa Sesleniş” programı gerçekleştirecek. Tüm dünyayı etkisine alan koronavirüsü konusunu ele alarak halka bilgi verecek.

STEFAN LÖFVEN SAAT 21:00 DE “ULUSA SESLENİŞ” GERÇEKLEŞTİRECEK
STEFAN LÖFVEN SAAT 21:00 DE “ULUSA SESLENİŞ” GERÇEKLEŞTİRECEK Admin
Bu içerik 1069 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’te taşıyıcı hasta sayısı : 1 906

Ölüm vakası : 21

Yoğun bakımda bulunanlar : 68

İsveç Başbakanı Stefan Löfven bu akşam saat 21:00 de halka seslenecek. Koronavirüsünün tüm dünyayı olduğu gibi İsveç’i de fazlasıyla etkilemiş durumda. İsveç’te yaklaşık 1800 vaka ve 20 ölüm olayı gerçekleşmiş durumda. Cuma gününden bu yana yaşları 26 ile 49 arasında değişen 9 kişi yoğun bakımda tedavi görüyor. Bu kişilerin Kuzey İtalya’dan kayak yapmaktan dönen kişiler olduğu tahmin ediliyor.

İsveç Televizyonu ekstra olağandışı bir durum olarak açıkladığı Başbakanın “Ulusa Sesleniş” programına ayrı bir yer veriyor. Başbakan koronavirüsüne ilişkin görüşlerini ve önlemler paketine ilişkin son durumları ifade etmesi bekleniyor. Üç gün öncede İsveç Kralı Carl XVI Gustaf halka seslenerek, “Birçoğumuz  sağlığımız, akrabalarımız ve geçimlerimiz konusunda endişeliyiz. Sorumluluk gerektiren bir pozisyondayız” demişti.

Koronavirüsünün tüm dünyadaki durumu ele alındığı zaman İsveç’in daha iyi durumda olduğu kimi virüs uzmanlarınca dillendiriliyor ama her geçen gün hasta vakası artıyor.

İsveç Başbakan Stefan Löfven Ulusa Sesleniş koronavirüsü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ