NORRKÖPİNG’DE MOTOSİKLET ÇETELERİ SAVAŞI SÜRÜYOR

Dün gece Norrköping kentinde 40 yaşlarında motosiklet grubu içinde lider pozisyonunda olan kişi bir hamburgercide öldürüldü. Kişi daha önce kendisine düzenlenen bir suikasten kurtulmuştu.

NORRKÖPİNG’DE MOTOSİKLET ÇETELERİ SAVAŞI SÜRÜYOR
NORRKÖPİNG’DE MOTOSİKLET ÇETELERİ SAVAŞI SÜRÜYOR Admin
Bu içerik 586 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

İsveç’te motosiklet grupları arasındaki çekişmeler zaman zaman kanlı bitiyor. Geçen yılda Norrköping’de bir lider pozisyonundaki kişi arkadaşıyla birlikte öldürülmüştü. Polis bir ihbar üzerine hamburgercide saat gece yarısına doğru 23.12 dolaylarında meydana gelen silahlı saldırı yerine ulaştı. Silahlı saldırıda ağır yaralanan kişi ambülansla hastaneye kaldırıldı veorada yaşamını yitirdi. Polis cinayet suçundan soruşturma başlattı.

Polis olayla ilgili geniş bir inceleme başlattı. Norrköping’in kuzeyinde olaydan sonra yanan bir araba bulundu. Polis arabanın katilin kullandığı ve sonra ateşe verdiğini sanıyor. Hamburgerci dükkanı güvenlik şeridine alınarak detaylı araştırma yapıldı. Görgü tanıkları dinlendi. Olay esnasında hamburgercide müşteriler bulunuyordu.

Polis sabah yaptığı açıklamada soruşturma çalışmalarının sürdüğünü ama henüz tutuklanan herhangi bir kişi olmadığını belirtiyor. Öldürülen kişinin işlediği çeşitli suçlar nedeniyle poliste kabarık bir dosyasının bulunduğu ifade ediliyor.

İsveç Norrköping silahlı saldırı cinayet motosiklet çetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ