STOCKHOLM VÄLLİNGBY’DE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Bugün Stockholm’un batıda bulunan Vällingby semtinde öğleden sonra silahlı saldırıya uğrayan iki yaşamını yitirdi. Polis olayın akabinde, “Çok iyi bir durumdayız” açıklamasnı yaptı.

STOCKHOLM VÄLLİNGBY’DE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
STOCKHOLM VÄLLİNGBY’DE İKİ KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 1432 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un batıda bulunan semtlerinden Vällingby’de bugün saat 14.00 dolaylarında iki kişi silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı. Kişiler daha sonra yaşamlarını yitirdiler. Olay yerine ulaşan polis ekipleri gerekli çalışmaları başlatırken halktan kişilerin zarar görmemelerinin sevindirici olduğunu belirten Ola Österling, “Çok iyi bir durumdayız” değerlendirmesini yaptı.

Aftonbladet gazetesinin aktardığına göre bir tanık, “Alışveriş marketine girip pek çok polis varken alışveriş yapardım. Şimdi buraya keskin nişancı gibi  görünen  polisler gelmişler. İşlerini tam olarak yapmaya çalışıyorlar” yorumunu yapıyor.

Olay mahallinin bir özel işyerine ait olduğunu vurgulayan polis, tahminlerinin cinayeti işleyen kişinin ölenlerden biri olduğun yönünde değerlendiriliyor. Polis memuru Ola Österling, “Görgü tanıklarıyla olaya ilişkin soruşturma yürütüyoruz. İnsanların gelip soru sorabileceği bir lokali belediye bize sundu. Belediye ile işbirliği içerisindeyiz” ifadelerini kullanıyor.

Stockholm Vällingby silahlı saldırı ölü Ola Österling
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ