İŞYERİNDE MESLEKTAŞINI ÖLDÜRDÜ

Bir kişi bugün 14.00 dolaylarında çalıştıkları işyerinde kadın meslektaşına kurşun yağdırdı. Kişi daha sonra da aynı silahla intihar etti. Kişilerin iş arkadaşları aralarında bir ilişkinin bulunduğunu polise açıklıyorlar.

İŞYERİNDE MESLEKTAŞINI ÖLDÜRDÜ
İŞYERİNDE MESLEKTAŞINI ÖLDÜRDÜ Admin
Bu içerik 1441 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un batıda bulunan semtlerinden Vällingby’de bugün saat 14.00 dolaylarında bir işyerinde iki kişi silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı. Kişiler daha sonra yaşamlarını yitirdiler. Olay yerine ulaşan polis ekipleri gerekli çalışmaları başlatırken halktan kişilerin zarar görmemelerinin sevindirici olduğunu belirten Ola Österling, “Çok iyi bir durumdayız” değerlendirmesini yaptı.

Olayla ilgili çalışmalarını ve araştrmalarını derinleştiren polis, bir kişinin önce aynı işyerindeki kadın meslektaşına silahlı saldırıda bulunduğunu ve sonra da aynı silahla intihar ettiği bilgilerine ulaştı. Kişilerin birbirlerini tanıdıkları ve aralarında bir ilişkinin mevcut olduğu belirtildi. Erkek kişi 55 ve kadın meslektaşı ise 35 yaşlarında olduğu polisçe ifade edildi.

Pois şu an elinde bulunan bilgiler hakkında yorum yapmak istemiyor, ancak şüpheli failin iki ölüden biri olduğunu kabul ediyor. Şüphelinin ise erkek olduğunu belirtiyor. Olayın geçtiği yer bir şirket tarafından kiralanarak işyeri olarak kullanıldığı belirtiliyor.

Stockholm Vällingby cinayet iş arkadaşı silahlı saldırı öldürmek intihar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ