STOCKHOLM’DA RANDEVU EVİNE BASKININDA ÜNLÜ BİR KİŞİ DE YAKALANDI

Stockholm Polisi kent merkezde bir randevu evi olarak kullanılan yere Cuma sabahı yaptığı baskında 11 kişiyi seks yasasına muhalefetten gözaltına aldı. Bu kişiler arasında eski boksör ve tv yapımcısı Pabolo Roberto (51) da bulunuyor.

STOCKHOLM’DA RANDEVU EVİNE BASKININDA ÜNLÜ BİR KİŞİ DE YAKALANDI
STOCKHOLM’DA RANDEVU EVİNE BASKININDA ÜNLÜ BİR KİŞİ DE YAKALANDI Admin
Bu içerik 1259 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis istasyonuna götürülen kişiler seks yasasına karşı gelmekten sorgulanmak üzere gözaltına alındılar. Yakalanan 10 kişi randevu evinde suçlarını Kabul ettiler. 11’inci daha sonra yakalanarak gözaltına alındı. Baskında yakalananlar arasında eski boksör ve TV4’e programlar yapan Paolo Roberto da bulunuyordu. Paola Roberto para karşılığ seks hizmeti aldığını kabul etti.

Stockholm Polisi basın sorumlusu Mats Eriksson, ”Bu kişiler para karşılığı seks hizmeti almaktan hüküm giydiler. Bu suçun cezasının en fazla 365 günlük (1 yıl) para cezası ya da bir yıl hapis cezasıdır” değerlendirmesini yapıyor.

Paolo Roberto Instagram sayfasında, ” Dün gece sevdiğimi, çocuklarımın bana ve işime olan saygısını, TV sözleşmelerini ve tüm bu yıllar boyunca mücadele ettiğim her şeyi ortadan kaldıracak gerçekten aptalca bir karar verdim. Ve de biliyor musun? Bu benim için doğru! Şimdi ruhumdaki deliği tamir etmek için bir kez daha yardım isteme zamanı” diye yazdı.

Paolo Roberto Expressen gazetesine, ilk kez bu işin içine girdiğini ve ilk kez para karşılığında seks hizmeti aldığını söyledi. Paolo, ”Hayatımda öyle bir şey var ki, benim için iyi gittiğinde ki çok mutluyudum. Yaşamın güzellikleri benimleydi ama, onu mahvetmenin bir biçimde yolunu buluyorum. Hayatımda çok farklı kimliklerim oldu. Şiddet, çok şiddet ve bu sefer gerçekten en kirli şey olduğunu düşündüğüm şeyi bulmayı başardım. İçimdeki bu deliği bir şekilde sağır etmek için” diyor.

İsveç’te 1 Ocak 1999 yılında yürürlüğe giren kanuna göre para karşılığı seks hizmeti almak yasaklanıyordu. Fakat yoksul ülkelerden getirilen kadınlar o yıldan sonra da seks satmaya devam ettiler. Polis aldığı önlemlerle ve yaptığı baskınlarla bu pazarı ortadan kaldırabilmiş değil. Uluslararası arenada İsveç’i, İzlanda, Norveç, Kuzey İrlanda, Kanada, Fransa, İrlanda ve İsrail izledi.

İsveç Stockholm seks yasası randevu evi Paolo Roberto para cezası hapis cezası Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ