STOCKHOLM MERKEZDE ÜÇ AFGAN KÖKENLİ GENÇ BIÇAKLANDI

Stockholm merkezde bulunan Kungsträdgården”de (Kral Bahçesi) meydana gelen kavga esnasında Afganistan kökenli üç genç bıçaklandı. Polis, bir gencin durumunun ağır olduğunu belirtiyor.

STOCKHOLM MERKEZDE ÜÇ AFGAN KÖKENLİ GENÇ BIÇAKLANDI
STOCKHOLM MERKEZDE ÜÇ AFGAN KÖKENLİ GENÇ BIÇAKLANDI Admin
Bu içerik 1937 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI 

Stockholm merkez bölgesinde akşam saatlarinde Kral Bahçesinde çıkan kavgada Afganistan kökenli üç genç bıçaklandı. Polis bir gencin durumunun ağır olduğunu belirtirken saldırganın yakalandığını ifade ediyor.

Polis sözcüsü Ola Ösyerling , “Bu raydan çıkaran bir kavga oldu. Üç genç hastaneye kaldırıldı. Birinin durumu ağır” biçiminmde tanımlıyor.

Saldırgan olay yerinden ayrılmak üzereyken yakalanıyor. Ola Österling, “Tutuklandığında Kungsträdgården'den geliyordu. Bıçak kullandığına ve cinayet girişiminden şüphelendiğine inanıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Bıçak saldırısının üç kurbanı da Afganistan'da doğan genç erkekler. Olayı gören görgü tanıkları, “Birbirlerini itelemeye başladılar. Bir sürü çığlık vardı. Sonra kemerlerini çıkardılar ve birbirlerine vurmaya başladılar” diye anlatıyorlar.

Kavga, birkaç kişinin katıldığı Västra Trädgårdsgatan'da (Batı Bahçe Sokağı) devam ediyor. Bu esnada kavga karışan kişilerin sayısının 15’i bulduğu tanıklarca belirtiliyor.

Olayın nedeni olarak kurbanlardan birinin tutuklanan adamın kız arkadaşıyla karşılaşmasının ardında başlıyor. Bıçaklanan gençlerden biri kızın arkadaşının  kafasına bir şişeyle vuruyor. Bu durum tutuklanan adamın bıçağını çekmesine ve saldırmasına yol açıyor. Sonuç biri ağır, üç yaralı...

İsveç Stockholm Kral Bahçesi kavga bıçaklama Afganistan genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ