POLİS 200 KİLO UYUŞTURUCU ELE GEÇİRDİ

Stockholm polisi izlediği bir uyuşturucu mafyasının 200 kilo uyuşturucusunu ele geçirdi. Özel polis ekipleri tarafından Stockholm’un kenar semti Vallentuna’da durudurulan bir kamyonda yükler arasına gizlenmiş piyasa değeri 50 milyon kron olan 200 kilo uyuşturucu ele geçirildi.

POLİS 200 KİLO UYUŞTURUCU ELE GEÇİRDİ
POLİS 200 KİLO UYUŞTURUCU ELE GEÇİRDİ Admin
Bu içerik 710 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm Polisi bünyesindeki özel ekipler Stockholm’un kenar semti olan Vallentuna’da durdurdukları bir kamyonda 200 kilo uyuşturucu buldular. Uyuşturucunun piyasa değerinin yaklaşık 50 milyon kron dolaylarında olduğu belirtiliyor. Olayda 5 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Olay Cuma akşamı meydana geldi. Bir ihbarı değerlendiren polis kamyonda yükler arasına gözlenmiş uyuşturucuyu buldu. Bulunan uyuşturucuların 100 kilo amfetamin ve 100 marijuana olduduğu bildiriliyor.

Kamyon Hollanda plakalı olduğu ve şoföründe gözaltına alındığı ve yakalanlardan birinin 25, ikisinin 50 yaşlarında olduğu belirtilirken kendilerine avukat tahsis edildiği polisçe açıklanıyor. Tutukluların avukatı Clea Sangbron, “Müvekkilim, son derece ciddi uyuşturucu suçları şüphesiyle, büyük miktarlarda uyuşturucu ile yakalandı. Ancak müvekkilimi suçu reddediyor” diyor.

Stockholm Polis Medya Merkezi, Stockholm  kuzey bölgesinde Vallentuna’da uyuşturucu ele geçirdiğini ve birkaç kişinin gözaltına alındığını doğruladı. Polis, bu konuda fazla bilgi vermiyor.

İsveç Stockholm polis Vallentuna uyuşturucu ele geçirildi amfetamin marijuana Hollanda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ