NO SURRENDER MOTOSİKLET KULÜBÜ LİDERİ ÖLDÜRÜLDÜ

No Surrender Motosiklet Kulübü lideri 30 yaşlarında kişi silahlı saldırı sonucu Çarşamba gecesi geç saatlerde Örebro kentinde öldürüldü. No Surrender Motosiklet Kulübü ile başka motosiklet kulüpleri arasında çete savaşı sürüyordu.

NO SURRENDER MOTOSİKLET KULÜBÜ LİDERİ ÖLDÜRÜLDÜ
NO SURRENDER MOTOSİKLET KULÜBÜ LİDERİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 564 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güneyinde bulunan Örebro kentinde No Surrender çetesi lideri 30’lu yaşlarındaki kişi Çarşamba gecesi geç saatlerde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Geçen yıl boyunca çeteye birkaç ölümcül ateş ve patlama olayıyla karşı karşıya kalmıştı.

Örebro emniyet amirliği yetkileri olayı çok özel bir durum olarak değerlendiriyorlar. Polis sözcüsü Stefan Wickberg, ”Olayla ilgili bilgiler veremem çünkü çok özel bir durum” ifadelerini kullanıyor.

Motosiklet Kulüplerinin birbirleriyle çete savaşları yürüttükleri ve zaman zaman kanlı olayların yaşandığı biliniyor. Ocak ayında Norrköping kentinde bir apartman binasının altında bulunan lokantaya konulan patlayıcının patlatılmasıyla çok ciddi hasar meydana gelmişti. Geçen yine Norrköping’de aralık ayı başlarında bir gece kulübü önünde iki kişi korkunç biçimde kurşunlanmıştı. Bu kişilerden birisi lider konumuna sahipti.

Geçen yıl Haziran ayında Linköping’de bir apartman binası önünde çok güçlü bir patlama meydana gelmiş 20 kişi yaralanırken binalarda ciddi hasar oluçmuştu. Motosiklet kulüplerinin savaşında silah, uyuşturucu, harç gibi nedenler önemli rol oynuyor.

İsveç Örebro No Surrender motosiklet kulübü lider öldürüldü polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ