FİTTJA’DA YANMIŞ BİR ARABADA CESET BULUNDU

Stockholm’un güney bölgesi Botkyrka Belediye sınırları içindeki Fittja semtinde yarısı suya girmiş vaziyette ve yarısı yanmış bir otomobilde bir erkek cesedi bulundu. Polis cinayetten kuşkulanıyor.

FİTTJA’DA YANMIŞ BİR ARABADA CESET BULUNDU
FİTTJA’DA YANMIŞ BİR ARABADA CESET BULUNDU Admin
Bu içerik 699 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bu sabah saatlerinde Stockholm’un güney Bölgesi Botkyrka’nın Fittja semtinde saat 06.02 dolaylarında yarısı suya girmiş vaziyette ve yarısı yanmış bir arabada bir erkek cesedi bulundu. Araba sudan çıkarılarak incelemeye alındı.

-Polis sözcüsü Eva Nilsson, “Acil yardomı (SOS) arayanların E4'ten çıkan dumanı gördüklerini söylüyorlar” açıklamasını yapıyor.

Kurtarma servisi olay yerine ulaştığında araba yarısı su kenarında yarısı su içinde yanmış olduğunu ve aşırı ısının sürdüğünü belirtiyorlar. Söndürme çalışması sırasında araçta ölü bir kişi bulunduğu görülüyor ve polis çağrılıyor. Bölge güvenlik kordonuna alınıyor. Polis kurtarma personelini konu hakkında sorguluyor.

Polis sözcüsü Eva Nilsson, "Yangına ilişkin suçu ortadan kaldırmak mümkün olmadığından, cinayetle ilgili ön soruşturma başlatıldı. Teknik elemanların gelmesini ve incelemelerini bekliyoruz” diyor.

Stockholm Botkyrka Fittja ceset araba yanmış cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ