ALBY GÖLÜ’NDE 12 YAŞINDA BİR ÇOCUK BOĞULDU

Stockholm’un güney bölgesi Huddinge / Botkyrka Belediyesi sınırları içindeki Alby Gölü’nde dün 14.00 dolaylarında arkadaşlaryla gölde oynayan 12 yaşlarındaki bir çocuk boğuldu. Çocuk gölden dalgıçlar tarafından çıkarıldı.

ALBY GÖLÜ’NDE 12 YAŞINDA BİR ÇOCUK BOĞULDU
ALBY GÖLÜ’NDE 12 YAŞINDA BİR ÇOCUK BOĞULDU Admin
Bu içerik 468 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’te sıcak havaların devam etmesi suda boğulmalarda artışlar getirdi. Alby Gölü’nde oynayan çocuklar bir arkadaşlarının boğulmasına neden oldular. Polise yansıyan ifadelere göre birbirlerini suya atan çocuklar bu oyun esnasında arkadaşların boğulduğunun farkına varamadıklarını belirttiler.

Polis olayı başkasının ölümüne neden olmak maddesinden işlem başlattığını ifade etti. Polis sözcüsü Carina Skagerlind olayla ilgili fazla bilgi vermezken, kuşkulu var mı sorusuna, “Hayır, şu anda tam olarak nasıl olduğunu bilmiyoruz. Bu yüzden bu başlığa sahibiz. Böylece daha fazlasını öğrenmek için çalışıyoruz”diyor.

Güney Bölgesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Roger Magnusson, “Çocuğu dört metre derinlikte cansız bulduk. Olay yerinde kalp masajı ve tıbbi bakım aldı ve helikopterle hastaneye kaldırıldı” ifadelerini kullanıyor. Çocuğun etnik kimliği konusunda bilgi verilmiyor.

Stockholm Huddinge Botkyrka Alby Gölü çocuk boğulma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ