LİDİNGÖ’DE ARABADA KURŞUNLANMIŞ BİR KİŞİ BULUNDU

Stockholm’un doğu semtlerinden Lidingö’de saat 10.00 dolayalrında bir kişi arabasında otomatik silahla taranmış olarak bulundu. Polis, çevrede geniş çaplı inceleme başlatmış durumda.

LİDİNGÖ’DE ARABADA KURŞUNLANMIŞ BİR KİŞİ BULUNDU
LİDİNGÖ’DE ARABADA KURŞUNLANMIŞ BİR KİŞİ BULUNDU Admin
Bu içerik 583 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un sakinliğiyle tanınan semtlerinden Lidingö’de bir kişi otomatik silahla saat 10.00 dolaylarında arabsı içinde taranmış olarak bulundu. Olay yerine gelen polis, gümüş renkli bir araba buldu. Polise göre bu araba olayda kullanılmış olabilir, deniliyor.

Polise olayı haber veren görgü tanıkları otomatik silah sesleri duyduklarını söylüyorlar. Polis çevrede yaptığı incelemede boş kovanlara rastladı. Polis sözcüsü Per Fahlström, saat 1o.00 dolaylarında birden çok ihbar aldıklarını söylüyorlar. Kurşunlanan kişinin sahip olduğu araba  gençlere ve kriminel insanalara sosyal destek veren bir derneğe ait olduğu belirtiliyor. Polis, havadan da helikopterle inceleme yaptığını ifade ediyor.

Görgü tanıklarından birisi, “balkonumda telefonda konuşurken otomatik ateş edildiğini duydum. Otomatik silahın nasıl ses çıkardığını biliyorum” ifadelerini kullanıyor.

Polis incelemelerinde otomatik silahın motor ve ön cam kısmında delikler olduğıunu, arabanın yanında 25 adet boş kovan bulduğunu söylüyor. Öldürülen kişinin kimliği ve yaşı belirtilmiyor.

İsve. Stockholm Lidingö silahlı saldırı otomatik silah cinayet Stockholm Polisi Per Fahlström
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ