STOCKHOLM MERKEZİNDE HAREKETLİ SAATLER

Stockholm merkez caddelerinden olan Birger Jarlsgatan’da bir kişi saat 15.30 dolaylarında cadde boyunca evlerin camlarını kırmış, yangın söndürme tüplerini boşaltmış ve ev alarmlarını çalıştırmıştır. Polis kişiyi gözaltına alarak polis istasyonuna götürmüştür.

STOCKHOLM MERKEZİNDE HAREKETLİ SAATLER
STOCKHOLM MERKEZİNDE HAREKETLİ SAATLER Admin
Bu içerik 676 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm merkez caddelerinden olan Birger Jarlsgatan’da bir işyerine gelen kişi orada henüz nedeni belli olmayan bir durumla karşı karşıya kalmış. Bunun üzerine çılgına dönen kişi cadde üzerinde bulunan evlerin camlarını kırmış, yangın söndürme tüplerini boşaltmış ve ev alarm sistemlerini çalıştırmıştır.

Çılgın kişi polisi arayarak olayı haber vermiştir. Olay yerine gelen polis ekipleri kişiyi gözaltına almış ve sorgulamak üzere polis istasyonuna götürmüştür. Polis, olay yeri olan işyerinde gerekli incelemeleri ve olayın tanıklarıyla görüşmelerini sürdürmekte olduğu belirtiliyor.

Olayda herhangi bir yaralama ve binalarda yangın durumu ortaya çıkmamıştır. Olaya tanık olan sokak sakinleri ve diğer insanlar şaşkınlıklarını gizleyememişlerdir.

Stockholm merkez Birger Jarlsgatan olay polis çılgınlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ