BİRA ŞİŞESİNDEN AMFETAMİN BAZINI YUTAN KADIN YAŞAMINI KAYBETTİ

Stockholm’da katıldığı bir eğlencede kendisine ikram edilen bira şişesinden içtiği bira nedeniyle aniden fenalaşan ve hastaneye kaldırılan kadın yaşam savaşını kaybetti. Amfetamin bazlı bira şişesinin polis istasyonundan bir sivil çalışan tarafından çalındığı bildiriliyor.

BİRA ŞİŞESİNDEN AMFETAMİN BAZINI YUTAN KADIN YAŞAMINI KAYBETTİ
BİRA ŞİŞESİNDEN AMFETAMİN BAZINI YUTAN KADIN YAŞAMINI KAYBETTİ Admin
Bu içerik 591 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’da bir eğlencede Handen polis istasyonunun ele geçirilen eşyalar odasından bir sivil çalışan tarafından çalındığı söylenen amfetamin bazılı bira şişesi hemşire eğitimi gören iki çocuklu bir kadının yaşamına mal oldu. Geçen hafta sonu meydana gelen ve dün yaşamını Güney Hastanesinde yitiren tedavi gören kadın yaşamını kaybetti.

Hemşirelik eğitimi gören kadın arkasında 7 ve 9 yaşlarınmda iki kız çocuğu bıraktı. Ölen kadının küçük kız kardeşi basın, “Dünyanın en iyisi ve dünyanın en iyi annesiydi” diyerek üzüntülerini hafifletmeye çalışıyor.

Özel yetkili savcılığın söz konusu olan ve polisin el koyma odasından çalındığından şüphelenilen ve üzerinde en çok konuşulan mevcut bira şişesini teslim aldığı aynı zamanda işlem başlattığı ifade ediliyor.

Geçen hafta Cuma gecesi şişeden içtiği bira birlikte bilincini çok çabuk kaybeden kadın ve o zamandan beri Güney Hastanesi’nde solunum cihazında uyutuldu. Şişenin içindekiler, bir analiz sırasında amfetaminin öncüsü olan amfetamin bazı olduğu belirlendi.

Özel savcı Savcı Henrik Rasmusson, Pazartesi günü davayla ilgili bir rapor aldığını doğruladı. Savcı, “Anlatılanlarla uyuşan bir rapor aldım” diyor. Ancak Rasmusson, başka yorumlarda bulunmadan önce davayı incelemek istediğini belirtiyor.

Stockholm Handen Handen Polis İstasyonu Amfetamin Baz kadın hemşirelik eğitimi öldü Özel savcılık Henrik Rasmusson
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ