STOCKHOLM’DA MCDONALDS BİNASI TAMAMEN YANDI

Stockholm’un güneydoğu semtlerinden olan Östberga’da bulunan McDonalds hazır yemek lokantası gece saat 02.00 dolaylarında çıkan yangında tamamen yandı. Söndürme çalışmaları ve teknik inceleme sabah saatlerinde devam etti.

STOCKHOLM’DA MCDONALDS BİNASI TAMAMEN YANDI
STOCKHOLM’DA MCDONALDS BİNASI TAMAMEN YANDI Admin
Bu içerik 789 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güneydoğu semtlerinden olan Östberga’da bulunan McDonalds hazır yemek lokantası gece saat 02.00 dolaylarında henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında tamamen yandı. İtfaiyenin yoğun çabalarına karşın söndürme çalışmaları ve teknik inceleme sabah saatlerinde devam etti.

Yangını söndürme çalışmalarına dört istasyon ekibi 30 itfaiyeciyle katıldı. Binanın tavanı çöktü. Yangında yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi. McDonalds yetkilileri lokantanın gece yarısı 00.00 saatlerinde hizmete kapatıldığını ve çalışanların evlerine gittiklerini belirtiyorlar. Yangın içeride kimse yokken çıkması ölüm ya da yaralanma durumlarını olmadığını gösteriyor.

İtfaiye ekibi sorumlusu Göran Norman çalışmalar esnasında ”Tavan arasında, çatı konstrüksiyonu yanıyor, durdurmazsak en azından tüm çatı yanarak çökecek” diyor, Yangın bölgenin dışında da pek çok yerden rahatlıkla görülebilir bir durumda yanıyor.

Göran Norman Årsta ve Södermalm'ın her yerinden restorandan yayılan dumanla ilgili çok sayıda alarm çağrısı aldığınızı söyleyerek, ”Bu geniş kapsamlı tam bir yangın” değerlendirmesini yapıyor.

Kurtarma servisi sabaha kadar yangın yerinde olmayı ve yangını söndürmek için çalışmaların muhtemelen saat sekiz veya dokuza kadar süreceğini tahmin ediyorlar.

Stockholm Östberga McDonalds yangın Göran Norman itfaiye Årsta Södermalm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ