ÅRSTA KÖPRÜSÜ’NDE BİR KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un güneyinde bulunan Årsta Köprüsü’nden gece yarısından sonra geçenler bisiklet yolunda yerde yatan bir kişi görerek polise bildirdiler. Olay yerine gelen polis üzerinde kanlar bulunan cansız bir kişiyle karşılaştı. Polis cinayetten kuşkulanıyor.

ÅRSTA KÖPRÜSÜ’NDE BİR KİŞİ ÖLÜ BULUNDU
ÅRSTA KÖPRÜSÜ’NDE BİR KİŞİ ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 530 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm son günlerde çete çatışmalarına sahne olurken ölüm olayları da birbirini izliyor. Årsta Köprüsü’nde üzerinde kanlar olan cansız bir kişinin bulunması son bir haftadaki çete çatışmalarıyla bağlantısı var mı sorusunu beraberinde getiriyor.

Polis çevreyi güvenlik şeridine alarak tekniksel incelemesini sürdürüyor. Polise göre, ölümle ilgili belirsiz koşullar var. Kimliğini tespit çalışmaları da sürüyor. Stockholm Polisinden nöbetçi yetkili Jari Kalliorinne, “Vücudun aldığı yaralara dayanarak suçu göz ardı edemeyiz. Bu nedenle cinayet ya da adam öldürme ile ilgili bir ön soruşturma başlattık” ifadelerine yer veriyor.

Sabah saatlerinde polis, ölüm nedenini belirlemek için tekniksel çalışmaya devam ediyor. Şu anda tekniksel bir soruşturma yürütülüyor ve olay yerinde güvenlik kordonu devam ediyor. Stockholm Polisi'nden Åsa Wallentin, “Olay yerinde bulunan birkaç tanıkla da sorgulamalar yaptık” diyor.

Polis olayı açıklığa kavuşturmak için bazı konularda sessizliğini koruyor. Kişinin kimliğinin henüz belirlenemediğini ifade ediyor. Wallentin, “Şu anda akrabaları bilgilendirmek ve daha fazla araştırabilmek en büyük önceliğimiz” diyor.

Hafta içinde Huddinge Belediyesine bağlı Skogås semtinde bir kişi öldürülmüş ve Kuzey semti Vällingby semtinde de güpegündüz iki çete grubu arasında sokak savaşı yaşanmıştı. Siyasiler çeteleşmeye ve organize suçları önlemeye yönelik ortak çalışmalar yapabilmenin tartışmasını sürdürüyorlar.

Stockholm Årsta Årsta Köprüsü ölü cinayet Stockholm Polisi Huddinge Skogås Vällingby çete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ