TENSTA’DA SİLAHLI SALDIRI BİR KİŞİ YARALANDI

Stockholm’un kuzey semtlerinden Tensta’da akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı. Basına yansıyan haberlere göre kişinin bir sokak çetesine mensup olduğu belirtiliyor.

TENSTA’DA SİLAHLI SALDIRI BİR KİŞİ YARALANDI
TENSTA’DA SİLAHLI SALDIRI BİR KİŞİ YARALANDI Admin
Bu içerik 460 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzey semtlerinden ve göçmenlerin ağırlıklı yaşadığı Tensta’da bir kişi akşam saatlerinde 18.00 sularında silahlı saldırıya uğradı. Tensta ve komşu semti Rinkeby öetelerin en fazla faaliyet gösterdikleri semtler olarak sık sık olaylara sahne oluyor.

Aftonbladet Gazetesinin ulaştığı bilgilere göre akşam saatlerinde Tensta’da silahl saldırı sonucu ağır yaralan kişinin bir çeteye mensup olduğu ileri sürülüyor. Yaralının önce olay yerinde ve daha sonrada hastaneye kaldırıldığı polisçe açıklanıyor.

Stockholm Polisi sözcüsü Ola Österling, “Olay yerinde hem helikopter hem de köpekli polisler var. Hem havadan hem de karadan aramalarımız sürüyor” açıklamasını yapıyor. Görgü tanıkları ise silah sesleri duyduklarını dile getiriyorlar. Bir görgü tanığı da, “olay yerinden silah sesleri sonrasında moped ile iki kişinin uzaklaştığı gördüm” diyor.

Stockholm Tensta silahlı saldırı çete Rinkeby Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ