RÅGSVED’DE BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm’un kuzey semti Märsta’da dün otobüs durağında bir kişi başından kurşunlanarak öldürülmüştü. Bugün akşam saatlerinde Stockholm’un güney semti Rågsved’de bir kişi sırtından saat 19.30 sularında kurşunlandı. Hastaneye kaldırılan kişinin tedavisi sürüyor.

RÅGSVED’DE BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
RÅGSVED’DE BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 741 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in başkenti Stockholm’da gün geçmiyor ki, cinayet işlenmesin. Mafyalaşmış sokak çetelerinin birbirleriyle olan silahlı mücadeleleri can almaya devam ediyor. Polis teşkilatı fişlemeyle meşgul olmaktan bu çetelerin kökünü kazımayı unutuyor. Mafyalamış sokak çeteleri, uyuşturucu, silah, insan ticareti, harç toplama gibi etkinliklerini sürdürüyorlar. Zaman zaman ısmarlama cinayetler de işiliyorlar.

Rågsved’deki olayda saldırganın 20-25 yaşalarında bir kişi olduğu ve koyu renkli kombi bir arabayla olay yerinden uzaklaştığı Stockholm polis sözcüsü Helena Boström Thomas tarafından açıklanıyor. Polis sözcüsü, ” Diğer şeylerin yanı sıra helikopterler ve köpekli devriyeleri ile büyük bir polis operasyonuyla çalışıyoruz. Fakat Şu anda ne teyit edebileceğim ne de gösterebileceğim hiçbir şey yok” değerlendirmesini yapıyor.

İsveç Stockholm Rågsved Märsta silahlı saldırı sokak çeteleri cinayet adam öldürme uyuşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ