BROMSTEN’DE BİR EVE EL BOMBASI ATILDI

Stockholm’un kuzey semtlerinden olan Bromsten’de bir eve atılan el bombasının patlaması sonucu can kaybıo olmazken evde büyük maddi hasar meydana geldi.

BROMSTEN’DE BİR EVE EL BOMBASI ATILDI
BROMSTEN’DE BİR EVE EL BOMBASI ATILDI Admin
Bu içerik 445 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un çeşitli semtlerinde apartman ya da ev girişlerine bırakılarak patlatılan patlayıcılardan polis çaresiz kalıyor. Bu gece Bromsten’de bir eve atılan el bombası patlaması sonucu can kaybı yaşanmazken evde büyük hasar meydana geldi. Polis, ev çevresini kordon altına alarak teknik inceleme başlattı. Polise göre henüz bir kuşkulu bulunmuyor.

Dün de Stockholm’un güney belediyelerinden Huddinge sınırları içerisindeki Trångsund’da bir apartman girişine bırakaılan patlayıcının patlaması sonucu binada büyük hasar meydana gelmişti. Polis, “Bir apartmanın girişinde bir tür patlama meydana geldi. Preslenmiş bir kapı, yanmış bir cephe ve kırık pencereler şeklinde maddi hasar var. Olay yerine bomba uzmanları çağrılmıştı. İncelem sürüyor.

Stockholm’un kuzey semti olan  Märsta’da dün bir eve baskın yapan polis, iki milyon kron değerinde uyuşturucu ele geçirdi. 40 yaşlarında bir kişi gözaltına alındı.

İsveç’in genelinde evlere ya da apartman girişlerine bırakılarak patlatılan patlayıcıların arkasında mafyalaşmış sokak çetelerinin birbirleriyle çekişmeleri görülüyor.

Stockholm Bromsten Huddinge Trångsund bomba el bombası patlayıcı Märsta uyuşturucu mafya sokak çeteleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ