SKÄRHOLMEN’DE BİR GENÇ ORMANDA ÖLÜ BULUNDU

Başkent Stockholm’un güneyinde Huddinge Belediye sınırları içerisinde bulunan Skärholmen semtinde ormanlık alanda 18’li yaşlarda bir genç ölü olarak bulundu. Polis cesetteki izlerden öldürülmüş olduğunu ileri sürüyor.

SKÄRHOLMEN’DE BİR GENÇ ORMANDA ÖLÜ BULUNDU
SKÄRHOLMEN’DE BİR GENÇ ORMANDA ÖLÜ BULUNDU  Admin
Bu içerik 730 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm'ün güneyindeki Skärholmen'deki bir açık hava alanında 18'li yaşlarında bir genç ölü bulundu. Polis, gencin öldürülmüş olabileceğinden şüpheleniyor. Stockholm bölge polisi basın sözcüsü Eva Nilsson, ”Bölgede patlama duyan birkaç kişiden telefon aldık. Gencin daha sonra olay yerinde ölü olarak bulunduğunu” ifade ediyor.

Polis, koşullar ve bunun bir silahlı saldırı olup olmadığı konusunda sessizliğini koruyor, bilgi vermiyor. Eva Nilsson, ”Bu konuda yorum yapamam. Onu cinayet olarak araştırmamızı sağlayan vücudunda yaralar var” diyor.

Polise alarm, pazar gecesi saat 01.30 sularında geliyor. Genç, açık ormanlık bir alanda aydınlatılan bir bisiklet yolunun yakınında bulunuyor. Gece boyunca yer kordon altına alarak adli tıp teknisyenleri olay yeri incelemesi yapıyor. Polis, bölgede köpeklerle arama yaptığını ve Barikatların sabah kaldırıldığı belirtiliyor.

Eva Nilsson, ”Kapsamlı bir soruşturma yapılıyor. Teknisyenlerin olay yerindeki çalışmaları tamamladılar. Araştırmalarımız gün boyunca değişik biçimde daha fazla sorgulama yapacağız ve gencin geçmişinin haritasını çıkaracağız” diyor.

Polis gencin daha önce dosyasının olup olmadığı  konusunda yorum yapmıyor. Cinayet şüphesiyle henüz kimsenin tutuklanmadığı da belirtiliyor.

Expressen gazetesine göre ölü olarak bulunan kişi, suç konusunda tanınmış bir figür. Stockholm'deki büyük bir çetenin yakın çevresinin bir parçası ve bir tür çete lideri olarak tanımlanıyor. Son yıllarda, çete, birkaç cinayet ve patlamayla birçok kanlı çatışmaya karıştı.

18 yaşındaki zanlı, bu yılın başlarında başka bir çete liderinin yüksek profilli bir cinayetiyle bağlantılı. O zaman polisin şüphesi, bunun bir iç çatışma olduğu yönünde ortaya çıkıyor.

Stockholm Skärholmen genç cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ